Zapraszamy do wzięcia udziału w darmowym szkoleniu.

08.10.2020r.

Szanowni Państwo,

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z PCS Paruch Chruściel Schiffter| Littler Global zaprasza na bezpłatne webinarium: HR Compliance – odpowiedzialność pracodawcy w związku z Covid-19, które odbędzie się 21 października br. o godzinie 10:00.

Zakres merytoryczny spotkania:

  • Czy pracownik może pozwać pracodawcę za narażenie na zarażenie wirusem?
  •  Odpowiedzialność cywilna, karna – jak daleko sięga ryzyko pracodawcy i menadżerów?
  •  Czy BHP to jedyny obszar ryzyka?
  •  Jakie roszczenia mogą się pojawić ze strony pracowników w związku z epidemią?
  •  Jakie działania można podjąć, aby zminimalizować odpowiedzialność?

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Sławomir Paruch – radca prawny, partner w PCS Paruch Chruściel Schiffter| Littler Global.
Od ponad 20 lat doradza przedsiębiorcom w sprawach HR. Jest jednym z najwybitniejszych ekspertów prawa pracy w Polsce, w tym specjalistą w zakresie sporów sądowych, sporów zbiorowych, restrukturyzacji przedsiębiorstw oraz zwolnień grupowych i indywidualnych. Specjalizuje się w sprawach dot. związków zawodowych oraz dot. mobbingu, dyskryminacji, godzin nadliczbowych oraz umów o zakazie konkurencji. Jest ekspertem w zakresie zasad wynagradzania oraz premiowania pracowników.

 

Karolina Kanclerz – radca prawny, partner, zarządzająca biurem PCS Paruch Chruściel Schiffter| Littler Global we Wrocławiu.
Posiada bogate doświadczenie w stałej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych łącząc interdyscyplinarne doświadczenie z biznesowym podejściem do prowadzonych spraw. Doradza w sprawach kompleksowego wsparcia działów HR oraz compliance, w tym restrukturyzacji zatrudnienia, zatrudniania i zwolnień wyższej kadry menadżerskiej. Wykorzystując kilkunastoletnie doświadczenie procesowe prowadzi klientów w trakcie postępowań wyjaśniających na tle mobbingu i dyskryminacji. Swoją wiedzą dzieli się wykładając na studiach MBA oraz w trakcie prelekcji na konferencjach i szkoleniach.

 

Poniżej link do rejestracji:

https://wsseinvestpark.clickmeeting.com/hr-compliance-odpowiedzialnosc-pracodawcy-w-zwiazku-z-covid-19/register?_ga=2.232923166.1885637220.1601882677-793848588.1600691460