Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez Jaworski Klub Sportowy ” SPARTAKUS” na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. „Udział w Turnieju Ćwierćfinałowym Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Juniorów”

Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 13 lutego 2023 r.

Oferta pobierz: Uproszczona oferta Junior ĆMP 2023

Zlecenie  zadania publicznego : ZARZĄDZENIE 1035 zlecenie zadania


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez Jaworskie Towarzystwo Sportowe „PIAST”  w Jaworze  na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. „Finał Jaworskiej Ligi  Halowej”.  Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.

Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 9 lutego 2023 r.

Oferta pobierz: JTS Uproszczona oferta 1.T -1

Zlecenie  zadania publicznego : ZARZĄDZENIE 1033 zlecenie zadania


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez  Jaworskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji w Jaworze na wsparcie realizacji zadania publicznego pn. „Kobieta za Kółkiem”.   Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.

Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 26 stycznia 2023 r. 

Oferta pobierz: Uproszczona oferta Kobieta Za Kółkiem 2023

Zlecenie zadania publicznego: ZARZĄDZENIE 1021 zlecenie zadania


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez Ex Aequo Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Snowidzy na wsparcie realizacji zadania publicznego pn. Ogólnopolski Festiwal Pieśni Bożonarodzeniowej „Moje Betlejem”.  Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.

Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 19 stycznia 2023 r.

Oferta pobierz: Festiwal Uproszczona oferta 1.T Festiwal-1

Zlecenie zadania publicznego: ZARZĄDZENIE 1017 zlecenie zadania


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez Międzyszkolny Klub Sportowy „Tytan” w Jaworze  na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. „Turniej noworoczny w koszykówkę”.  Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.

Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 27 grudnia 2022 r.

Oferta pobierz: Turniej noworoczny oferta

Zlecenie realizacji zdania: ZARZĄDZENIE 995 zlecenie zadania


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez Stowarzyszenie „Taneczna Pasja”  w Jaworze  na wsparcie  realizacji zadania publicznego pn. „Mikołajkowe Pokazy Taneczne pod patronatem Burmistrza Miasta Jawora Emiliana Bery” .  Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.

Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 16 grudnia 2022 r.

Oferta pobierz: Uproszczona oferta Taneczna Pasja.

Zlecenie realizacji zdania: ZARZĄDZENIE 988 podział środków


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez Jaworski Klub Sportowy „VORENUS”   w Jaworze  na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. „Mikołajkowy turniej sparingowy dla  dzieci”  .  Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.

Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 9 grudnia 2022 r.

Oferta pobierz: Turniej Mikołajkowy VORENUS

Zlecenie realizacji zdania: ZARZĄDZENIE 985 zlecenie zadania


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez Jaworskie Towarzystwo Sportowe „PIAST”  w Jaworze  na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. „Turniej halowy w Jaworze”.  Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.

Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 9 grudnia 2022 r.

Oferta pobierz: oferta JTS PIAST

Zlecenie realizacji zdania: ZARZĄDZENIE 985 zlecenie zadania


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez Miejski Klub Sportowy „Victoria” w Jaworze  na wsparcie realizacji zadania publicznego pn. Organizacja zawodów sportowych: „Mistrzostwa Dolnego Śląska w skokach na trampolinie i ścieżce” o Puchar Burmistrza Miasta Jawora Jawora 10.12.2022 .  Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.

Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 2 grudnia 2022 r

Oferta pobierz: Uproszczona oferta 1.T – Mistrzostwa Dolnego Śląska 2022-1

Zlecenie realizacji zadania publicznego: ZARZĄDZENIE 982 zlecenie zadania


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez Międzyszkolny Klub Sportowy „Tytan” w Jaworze  na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. „Mistrzostwa Jawora w streetballu o Puchar Burmistrza m. Jawora” .  Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.

Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 30 listopada 2022 r.

Oferta pobierz: oferta

Zlecenie realizacji zadania publicznego:ZARZĄDZENIE 979 zlecenie zadania


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez Jaworskie Stowarzyszenie Charytatywne „Damy Radę ” w Jaworze  na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. „Damy Radę wspólnie przygotować  się do Bożego Narodzenia” .   Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.

Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 24 listopada 2022 r.

Oferta pobierz: Damy Radę oferta 19a

Zlecenie realizacji zadania publicznego: ZARZĄDZENIE 975 zlecenie zadania


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez Uczniowski Klub Pływacki „Na Fali”  na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. „Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14-letnich w Pływaniu”.  Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.

Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 21 listopada 2022 r.

Oferta pobierz: Uproszczona oferta UKP Na Fali

Zlecenie realizacji zadania publicznego: ZARZĄDZENIE 974 zlecenie zadania


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez SPORTOWA AKADEMIE TAEKWON-DO  na wsparcie realizacji zadania publicznego pn. Organizacja Klubowego Turnieju Taekwon-do  pod Patronatem Burmistrza Miasta Jawora„.   Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.

Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 17 listopada 2022 r.

Oferta pobierz: Uproszczona oferta – Klubowy Turniej Taekwon-do

Zlecenie realizacji zadania publicznego: ZARZĄDZENIE 969 zlecenie zadania


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez Centrum Rekreacyjno – Rehabilitacyjne  Ogniska TKKF Piast  na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. „Grudzień ze sportowym Mikołajem”.   Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.

Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 17 listopada 2022 r.

Oferta pobierz: Oferta Grudzień ze sportowym Mikołajem TKKF PIAST

Zlecenie realizacji zadania publicznego: ZARZĄDZENIE969 zlecenie zadania


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez Sportową Akademię TAEKWON-DO  na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. „Udział w VIII Pucharze Świata w Taekwon – do – Koper, Słowenia 2022″.   Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy
w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty

Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 6 września 2022 r. 

Oferta pobierz: UPROSZCZONA-OFERTA-REALIZACJI-ZADANIA-PUBLICZNEGO

Zlecenie realizacji zadania publicznego: ZARZĄDZENIE 915

 


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez  Jaworskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji w Jaworze na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. „Kobieta za Kółkiem”.   Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.

Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 24 lutego 2022 r. 

Oferta pobierz: oferta

zlecenie realizacji zadania publicznego: ZARZĄDZENIE 800 zlecenie zadania


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez Jaworski Klub Sportowy „SPARTAKUS” Jawor   na powierzenie   realizacji zadania publicznego pn. „Udział w Turnieju Ćwierćfinałowym Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Juniorów” .   Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.
Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia  10 lutego 2022 r,

Oferta pobierz: oferta

Zlecenie realizacji zadania publicznego: ZARZĄDZENIE 794 zlecenie zadania


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez  ZHP Hufiec Jawor  na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. „Poczuj Magię Świąt z Harcerzami” .   Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.

Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia  20 grudnia 2021

Oferta pobierz: 20211213151836610

Zlecenie realizacji zadania publicznego ZARZĄDZENIE 761 

 


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez  Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjne Ogniska TKKF Piast w Jaworze na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. „Grudzień ze sportowym Mikołajem”.   Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.

Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia  8 grudnia 2021

Oferta pobierz: 20211201093228501

Zlecenie realizacji zadania publicznego ZARZĄDZENIE 749 zlecenie zadania


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez  Jaworskie Towarzystwo Sportowe PIAST  Jawor  na wsparcie   realizacji zadania publicznego pn. „Turniej Halowy w Jaworze”.   Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.

Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia  29 listopada 2021

Oferta pobierz: oferta

Zlecenie realizacji zadania publicznego ZARZĄDZENIE 742 zlecenie zadania


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez Uczniowski Klub Sportowy „Spartakus” w Jaworze  na powierzenie  realizacji zadania publicznego pn. „XIV Turniej Mikołajkowy Akademii Siatkówki”.   Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.

Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia  25 listopada 2021 r.

Oferta pobierz XIV TURNIEJ MIKOŁAJKOWY JKS Spartakus 2021r.UPR..docx (1)-2

Zlecenie realizacji zadania publicznego ZARZĄDZENIE 737 zlecenie zadania


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez  Jaworski Klub Sportowy „VORENUS” w Jaworze  na powierzenie   realizacji zadania publicznego pn. „Sparingowy turniej mikołajkowy młodych wojowników”.   Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.

Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia  15 listopada 2021

Oferta pobierz: VORENUS oferta

Zlecenie realizacji zadania publicznego ZARZĄDZENIE 735 zlecenie zadania


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez  Jaworskie Towarzystwo Sportowe PIAST  Jawor  na wsparcie   realizacji zadania publicznego pn. „Turniej Tatry Cup 2021 w Zakopane”.   Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie
7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.

Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia  3 listopada 2021

Oferta pobierz:https://jawor.bip.net.pl/?p=document&action=show&id=17623&bar_id=9667

Zlecenie realizacji zadania publicznego ZARZĄDZENIE 723 zlecenie zadania


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez  Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej  w Jaworzanie na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. „XVIII Memoriał Stefana Mielczarka”.   Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie
7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.

Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia  29 października 2021

Oferta pobierz: – https://jawor.bip.net.pl/?p=document&action=show&id=17613&bar_id=9659

Zlecenie realizacji zadania publicznego ZARZĄDZENIE 722 zlecenie zadania

 


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez  ZHP Chorągiew Dolnośląska Hufiec w Jaworze na wsparcie realizacji zadania publicznego pn. „VIII Harcerskie Święto Latawca”.   Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.

Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 6 października 2021

Oferta pobierz: – 20210929110748958

Zlecenie realizacji zadania publicznego zarządzenie 690.2021


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez  Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej  w Jaworzanie na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. „XXVI Półmaraton Jaworski o Puchar Burmistrza”.   Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie
7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.

Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia  28 lipca 2021

Oferta pobierz: – Oferta Jaworzanie

Zlecenie realizacji zadania publicznego ZARZĄDZENIE 651 zlecenie zadania


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez  Jaworskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji w Jaworze na wsparcie realizacji zadania publicznego pn. „Tylko dla Zuchwałych 2021  Jawor – Zamość″ .   Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.

Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 12 lipca 2021

Oferta pobierz: oferta

Zlecenie realizacji zadania publicznego ZARZĄDZENIE 642 zlecenie zadania


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez  Jaworskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji w Jaworze na wsparcie realizacji zadania publicznego pn. „MOTO OFFENSIVE 2021″ .   Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.

Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 31 maja 2021

Oferta pobierz: Oferta Miłośnicy Motoryzacji

Zlecenie realizacji zadania publicznego ZARZĄDZENIE 604 zlecenie zadania


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez  Miejski  Klub Sportowy  „Victoria” w Jaworze na wsparcie realizacji zadania publicznego pn. „Organizacja zawodów sportowych – Puchar Polski Juniora Młodszego – Kwalifikacja B do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży”.   Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.

Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 30 kwietnia 2021

Oferta pobierz: oferta MKS VICTORIA

Zlecenie realizacji zadania publicznego  zarządzenie 589 zlecenie zadania


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez  Miejski  Klub Sportowy  „Victoria” w Jaworze na wsparcie realizacji zadania publicznego pn. „Organizacja zawodów sportowych – Puchar Polski Juniora Młodszego – Kwalifikacja B do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży”.   Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.

Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 24 marca 2021

Oferta pobierz: oferta

Zlecenie realizacji zadania publicznego ZARZĄDZENIE 568 zlecenie zadania -2

 


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez  Jaworski  Klub Sportowy  „SPARTAKUS” w Jaworze na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. „Udział w Turnieju Ćwierćfinałowym Mistrzostw Polski w Pice Siatkowej Juniorów Młodszych ” Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.

Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 10 marca 2021

Oferta pobierz: oferta

Zlecenie realizacji zadania publicznego ZARZĄDZENIE 564 zlecenie zadania -1


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez  Jaworski  Klub Sportowy  „SPARTAKUS” w Jaworze na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. „Udział w Turnieju Ćwierćfinałowym Mistrzostw Polski w Pice Siatkowej Juniorów ” Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.

Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 1 marca 2021

Oferta pobierz: oferta

Zlecenie realizacji zadania publicznego ZARZĄDZENIE 559. zlecenie zadania


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez Centrum Rekreacyjno – Rehabilitacyjne Ogniska TKKF Piast w Jaworze  w Jaworze na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. „Mikołaj-Grudzień na sportowo, na powietrzu”. Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.

Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 2 grudnia 2020 r.

oferta –Oferta CRR PIAST

Zlecenie realizacji zadania publicznego ZARZĄDZENIE 496. zlecenie zadania


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez  Uczniowski Klub Sportowy  „SPARTAKUS” w Jaworze na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. „XIII Turniej Mikołajkowy Akademii Siatkówki ” Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.

Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 26 listopada 2020

Oferta pobierz: oferta uks spartakus

Zlecenie realizacji zadania publicznego ZARZĄDZENIE 490. zlecenie zadania


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej „Jaworznie” w Jaworze na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. „XVII Memoriał Stefana Mielczarka” Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.

Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 6 październik 2020

Oferta pobierz: oferta

Zlecenie realizacji zadania publicznego:ZARZĄDZENIE 454. zlecenie zadania


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez Klub Sportowy „OLIMPIA” w Jaworze na wsparcie realizacji zadania publicznego pn. „Półkolonia sportowa – Jawor 2020″ .   Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.

Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 5  sierpnia 2020 r.

Oferta pobierz: oferta olimpia

Zlecenie realizacji zadania publicznego: ZARZĄDZENIE 403. zlecenie zadania


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez Jaworskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji w Jaworze na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. „Jawor – Motoryzacyjne serce regionu”    Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.

Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 20 lipca 2020 r.

Oferta pobierz: oferta

Zlecenie realizacji zadania publicznego: ZARZĄDZENIE 394 zlecenie zadania


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez Klub Sportowy „Olimpia” w Jaworze na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. „III Turniej Noworoczny o Puchar Burmistrza Miasta Jawora”

Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty. Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 17 grudnia 2019 r.

Oferta pobierz: oferta KS Olimpia

Zlecenie realizacji zadania publicznego: ZARZĄDZENIE 247 zlecenie zadania


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez Jaworskie Stowarzyszenie Charytatywne „Damy Radę”   w Jaworze na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. „Damy Radę wspólnie przygotować się do miejskiej Wigilii”

Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty. Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 5 grudnia 2019 r.

Oferta pobierz: oferta Damy Radę

Zlecenie realizacji zadania publicznego:ZARZĄDZENIE 229


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez Stowarzyszenie Taneczna Pasja  w Jaworze na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. „TANECZNE MIKOŁAJKI KDS”

Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty. Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 4 grudnia 2019 r.

Oferta pobierz: oferta Stowarzyszenia Taneczna Pasja

Zlecenie realizacji zadania publicznego: ZARZĄDZENIE 228


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjno Ogniska TKKF PIAST Gimnazjum Nr 1 w Jaworze na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. „Przedświąteczne zmagania sportowe”

Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty. Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 5 listopada 2019 r.

Oferta pobierz: oferta PIAST

Zlecenie realizacji zadania publicznego: ZARZĄDZENIE 214


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjno Ogniska TKKF PIAST Gimnazjum Nr 1 w Jaworze na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. „Przedświąteczne zmagania sportowe”

Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi

w sprawie oferty. Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 24 października 2019 r.

Oferta pobierz:oferta PIAST

Zlecenie realizacji zadania:


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez Charytatywne Stowarzyszenie „AZYL”  w Jaworze na wsparcie na  realizacji zadania publicznego pn. „Wyjazd terapeutyczny szkolenie pierwszego kontaktu”

Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi

w sprawie oferty. Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 3 października 2019 r.

Oferta pobierz:

oferta AZYL

Zlecenie realizacji zadania: ZARZĄDZENIE 192.2019

 


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez  Parafię Miłosierdzia Bożego w Jaworze powierzenie  na  realizacji zadania publicznego pn. „Mistrzostwa Polski Służby Liturgicznej”

Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi

w sprawie oferty. Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 26 kwietnia 2019 r.

Oferta pobierz:

oferta

Zlecenie realizacji zadania:ZARZĄDZENIE 84.2019

 


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez JKS „SPARTAKUS”  na wsparcie realizacji zadania publicznego pn. Udział w Turnieju Półfinału Mistrzostw Polski Kadetów w Piłce Siatkowej

Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi

w sprawie oferty. Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 27 marca 2019 r.

Oferta pobierz

oferta JKS Spartakus

Zlecenie realizacji zadania: ZARZĄDZENIE 69 zlecenie zadania


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez Stowarzyszenie „Taneczna Pasja”  na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. VII Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Miasta Jawora Emiliana Bery

Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi

w sprawie oferty. Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 21 marca 2019 r.

Oferta pobierz:

oferta uproszczona Taneczna Pasja

Zlecenie realizacji zadania: ZARZĄDZENIE 64 zlecenie zadania


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez Międzyzakładowy Robotniczy Klub Sportowy „KUŹNIA”  na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. Organizacja Halowych Turniejów Piłki Nożnej dla dzieci pod Patronatem Burmistrza Miasta Jawora – Kuźnia CUP 2019

Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi
w sprawie oferty. Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 14 lutego 2019 r.

Pobierz:

oferta Kuźnia

Zleca się realizację zadania publicznego w obszarze wspierania i upowszechniania kultury fizycznej MRKS „Kuźnia” Jawor oraz udziela się dotacji celowej na powierzenie realizacji tego zadania publicznego pn.: „Organizacja Halowych Turniejów Piłki Nożnej dla dzieci pod Patronatem Burmistrza Miasta Jawora – Kuźnia CUP 2019”

załącznik do pobrania:

zarzadzenie 49


Zleca się realizację zadania publicznego z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego  w 2018 r. ZHP Chorągiew Dolnośląska Hufiec w Jaworze oraz udziela się dotacji celowej na powierzenie realizacji tego zadania publicznego pn.: „Poczuj Magię Świąt z Harcerzami”

załącznik do pobrania:

ZARZĄDZENIE 17

 


Zleca się realizację zadania publicznego w obszarze wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2018 r. Jaworskiemu Klubowi Strzeleckiemu „UR”  w Jaworze oraz udziela się dotacji celowej na wsparcie realizacji tego zadania publicznego pn.: Organizacja zawodów strzeleckich pneumatycznych „Zawody Mikołajkowe

załącznik do pobrania:

ZARZĄDZENIE 14.2018


Zleca się realizację zadania publicznego w obszarze wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2018 r. Klubowi Sportowemu „Olimpia”  w Jaworze oraz udziela się dotacji celowej na powierzenie realizacji tego zadania publicznego pn.: „II Turniej Noworoczny o Puchar Burmistrza Miasta Jawora” .

załącznik do pobrania:

ZARZĄDZENIE 13.2018


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez ZHP Chorągiew Dolnośląską Hufiec w Jaworze  na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. Poczuj Magię Świąt z Harcerzami

Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi sprawie oferty. Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 12 grudnia 2018 r.

załącznik do pobrania:

Oferta ZHPZleca się realizację zadania publicznego w obszarze wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2018 r. MKS VICTORIA w Jaworze oraz udziela się dotacji celowej na powierzenie realizacji tego zadania publicznego pn.: „Organizacja zawodów sportowych – „Mistrzostwa Dolnego Śląska w skokach na trampolinie i ścieżce”

zarządzenie 8.2018


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez Klub Sportowy „OLIMPIA”  na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. II Turniej Noworoczny o Puchar Burmistrza Miasta Jawora

Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi
w sprawie oferty. Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 6 grudnia 2018 r.

załącznik do pobrania:

Oferta Olimpia


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez Jaworski Klub Strzelecki „UR”  na wsparcie realizacji zadania publicznego pn. Organizacja zawodów strzeleckich pneumatycznych „Zawody Mikołajkowe”

Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi
w sprawie oferty. Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 6 grudnia 2018 r.

załącznik do pobrania:

Oferta UR


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez MKS VICTORIA  na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. Organizacja zawodów sportowych – Mistrzostwa Dolnego Śląska w skokach na trampolinie i ścieżce”

Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi
w sprawie oferty. Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 28 listopada 2018 r.

załącznik do pobrania:

oferta 20.11.2018


Zleca się realizację zadania publicznego w obszarze wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2018 r. Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjnemu Ogniska TKKF Piast w Jaworze oraz udziela się dotacji celowej na powierzenie realizacji tego zadania publicznego pn.: „Grudzień ze sportowym Mikołajem”

ZARZĄDZENIE 1.2018


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjne Ogniska TKKF Piast na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. Grudzień ze sportowym Mikołajem

Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.
Uwagi należy składać pisem
nie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 20 listopada 2018 r.

oferta 8.11.2018 r.


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez MKS VICTORIA  na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. Organizacja zawodów sportowych – Ogólnopolski Turniej w Skokach na  Trampolinie o Puchar Burmistrza Miasta Jawora”

Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi
w sprawie oferty. Uwagi należy składać pisemnie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 20 września 2018 r.

załącznik do pobrania:

oferta 7.09.2018


Zleca się realizację zadania publicznego w obszarze wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2018 r. Miejskiemu Klubowi Sportowemu „VICTORIA” z siedzibą w Jaworze oraz udziela się dotacji celowej na powierzenie realizacji tego zadania publicznego pn.: Organizacja zawodów sportowych – „Ogólnopolski Turniej w Skokach na Trampolinie o Puchar Burmistrza Miasta Jawora.”

ZARZĄDZENIE Nr 1045.2018


Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a przez Fundacja LUDZIE JESIENI  na wsparcie realizacji zadania publicznego pn. System Wspomagania Ratownictwa Pacjenta – WRP

Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić swoje uwagi w sprawie oferty.
Uwagi należy składać pisem
nie w Biurze Obsługi Klienta w terminie do dnia 27 września 2018 r.

oferta 20.09.2018


Zleca się realizację zadania publicznego w obszarze ochrony i promocji zdrowia w tym działalności leczniczej  w 2018 r. Fundacji Ludzie Jesieni z siedzibą w Obornikach Śląskich oraz udziela się dotacji celowej na wsparcie realizacji tego zadania publicznego pn.: System Wspomagania Ratownictwa Pacjenta – WRP

ZARZĄDZENIE 1049