E-przedsiębiorca

Adres wykonywanej działalności: Witosa 6
Adres firmy: Witosa, 6
662261523 wampol_1@vp.pl
Sklep z art.BHP
Ośrodek Przebudzenie
Ośrodek Przebudzenie

Ośrodek Przebudzenie

Adres wykonywanej działalności: Leszczynowa 29
Adres firmy: Leszczynowa 29
Ośrodek Przebudzenie to prywatna placówka zajmująca się terapią uzależnień. Jest to doskonałe miejsce dla osób które w cichym i spokojnym miejscu chcą zerwać z nałogiem i odmienić swoje życie. Ośrodek zajmuje się leczeniem uzależnienia od alkoholu, hazardu, narkotyków, zakupów, oraz zajmuje się leczeniem depresji i nerwicy. Skuteczna terapia odwykowa poparta odpowiednimi środkami leczniczymi sprawia, że pacjent w szybkim tempie może dojść do pełni zdrowia i cieszyć się na nowo swoim życiem. Kadra pracownicza zajmująca się chorymi to lekarze, którzy indywidualnie dostosowują tok leczenia do preferencji pacjenta, dzięki czemu terapia jest skuteczniejsza i trwa o wiele krócej.
Teoria Biznesu
Teoria Biznesu

Teoria Biznesu

Adres wykonywanej działalności: Os. Zwycięstwa 11
Adres firmy: Os. Zwycięstwa 11
Obsługujemy strony internetowe i profile na facebooku na terenie całego kraju. Dla mieszkańców mniejszych miejscowości przewidzieliśmy rabaty. Zajmujemy się doradztwem finansowym związanym z obecnymi trendami w branży finansowej. Informujemy klientów o wątpliwych inwestycjach. Przestrzegamy przed piramidami finansowymi. Działamy na terenie całej Polski.
AVR/Arduino
AVR/Arduino

AVR/Arduino

NIP: 5270864569
Adres wykonywanej działalności: Internet
Adres firmy: Internet
Firma dawid.it zajmuje się tworzeniem oprogramowania dla urządzeń sterowanych mikrokontroleramia. Programujemy mikkrokontrolery z rodziny AVR/Arduino.
Urząd Gminy Jawor
Urząd Gminy Jawor

Urząd Gminy Jawor

NIP: 695-13-99-909
Adres firmy: 59-400 Jawor, Rynek 1
76/870-20-21 um@jawor.pl jawor.pl