Weź udział w darmowym webinarium.

30.09.2020r.

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Kancelarią TLA Tax Legal Advisors zaprasza na bezpłatne webinarium:

 

„ATAD-2 nowe ograniczenia potrącania kosztów finansowych „, które odbędzie się 6 października br. o godzinie 10:00

 

Agenda merytoryczna

Rozdział 3a w ustawie o CIT – cel nowych regulacji

Kluczowe pojęcia

Stosowanie regulacji dotyczących struktur hybrydowych

Case study:

przypadki skutkujące odmową prawa do ujęcia kosztów

przypadki skutkujące obowiązkiem doliczenia do przychodów

 

Nasi eksperci:

Remigiusz Markiel – doradca podatkowy nr wpisu 13149, związany z kancelarią TLA od

2013 r. Posiada kilkuletnie doświadczenie w obsłudze klientów funkcjonujących

w międzynarodowych grupach kapitałowych realizując szereg projektów z zakresu cen transferowych, w tym: sporządzania dokumentacji lokalnych i grupowych, określenia polityki cen transferowych, sporządzania analiz porównawczych, oceny skutków podatkowych restrukturyzacji działalności. Prelegent szkoleń z zakresu z tematyki cen transferowych (m.in. dla klientów z międzynarodowych grup kapitałowych).

Maciej Kubica – radca prawny, ale z wykształcenia także ekonomista. Interdyscyplinarne przygotowanie zawodowe umożliwia mu kompleksową realizację projektów związanych

z szeroko pojętymi przekształceniami i zmianami organizacyjnymi polegającymi na tworzeniu nowych struktur prawnych. Wspiera klientów działających w specjalnych strefach ekonomicznych, jak również dopiero ubiegających się o korzystanie z pomocy publicznej. Prowadząc spory z organami podatkowymi poszukuje nieszablonowych rozwiązań.

 

Poniżej link do wydarzenia:

https://wsseinvestpark.clickmeeting.com/atad2-nowe-ograniczenia-potracania-kosztow-finansowych/register?_ga=2.211879956.18439515.1601271210-1816579327.1585910442

print