Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z firmą doradczą KPMG zaprasza państwa na bezpłatne webinarium.

18.06.2020r.

„Kontrole podatkowe, postępowania podatkowe i celno-skarbowe, z uwzględnieniem specyfiki SSE. Objaśnienia podatkowe PSI-SSE – podsumowanie”, które odbędzie się 24 czerwca 2020 r. w godz. 13:00 do 15:00.

W ramach webinaru przedstawione zostaną zagadnienia związane z kontrolami podatkowymi/kontrolami celno-skarbowymi oraz postępowaniami podatkowymi prowadzonymi przez organy podatkowe oraz celno-skarbowe, z uwzględnieniem specyfiki działań organów w ramach czynności realizowanych wobec podmiotów prowadzących działalność gospodarczą na podstawie zezwoleń strefowych lub decyzji o wsparciu. Agenda obejmować będzie także podsumowanie najważniejszych wniosków płynących z objaśnień podatkowych Ministerstwa Finansów z dnia 10 marca 2020 r. dotyczących sposobu ustalania dochodu zwolnionego z opodatkowania podatkiem dochodowym, osiągniętego w związku z działalnością prowadzoną na podstawie decyzji o wsparciu.

 

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Rejestracja na spotkanie za pośrednictwem umieszczonego poniżej zaproszenia.

print