50 lat razem!

21.10.2019r.

W sobotę 19 października 2019 r. swoją 50-tą rocznicę ślubu obchodzili Państwo:  Krystyna i Edward Majda,  Maria i Józef Tomaszczyk,  Anna i Ryszard Terlega,  Jadwiga i Józef Gilewicz,  Teresa i Kazimierz Szulc,  Zdzisława i Ryszard Zapaśnik,  Zofia i Jan Zacharek oraz  Walentyna i Jan Bury.

Prze piękną historię wzajemnej  miłości, wyrozumiałości, szacunku we wspólnym pożyciu małżeńskim  miała okazję  świętować wraz z małżeństwami Ewelina Szynkler Zastępca Burmistrza Miasta Jawora, która dokonała uroczystego aktu dekoracji wręczając wszystkim Jubilatommedale za długoletnie pożycie małżeńskie nadanne przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

„Złote Gody to wydarzenie ważne nie tylko dla Jubilatów, ale także dla całej rodziny  bliskich i przyjaciół . To ukoronowanie wspólnego życia z ukochaną osobą przy boku.
Ten wspólnie spędzony czas, wspólne chwile to także piękny, namacalny przykład i wzór do naśladowania dla młodszych pokoleń. Nie sztuką jest się zakochać, sztuką jest wytrwać.
Pół wieku razem, wspólnej troski o siebie, o dzieci, o rodzinę. W zdrowiu, chorobie, zrozumieniu, tolerancji i wzajemnym poszanowaniu, które pozwoliły przetrwać wiele życiowych zawirowań i sztormów. Tego wytrwania i miłości bardzo Państwu serdecznie gratuluję. Życzę zdrowia, radości, uśmiechu, wielu wspaniałych chwil i kolejnych pięknych rocznic” – powiedziała Ewelina Szynkler wręczając dyplomy, kwiaty  oraz upominki od Gminy Jawor.

print