Zaproszenie dla przedsiębiorców

02.10.2018r.

Zapraszamy przedsiębiorców na spotkanie „Polska Strefa Inwestycji i jak skorzystać z ulg podatkowych”, które odbędzie się 3 października 2018 r. w godz. 10:00-13:00 w ECMEN, ul. Parkowa 5.  Spotkanie będzie dotyczyło utworzenia w Jaworze grupy BNI, skupiającej rzetelnych przedsiębiorców z Jawora i okolic oraz rozmowy o możliwości wykorzystania ulg podatkowych w ramach ustawy o wspieraniu nowych inwestycji regulującej zasady działania Polskiej Strefy Inwestycji.

Osobą, która omówi pierwsze zagadnienie dot. zasady współpracy grupy BNI, będzie Pan Marek Olszewski, Dyrektor Asystujący Regionu Legnicko-Głogowskiego.
BNI jest organizacją międzynarodową, skupiającą przedsiębiorców z całego świata. Działa w ok. 80 krajach, skupia 211 000 przedsiębiorców. W Polsce jest od 12 lat, ma blisko 2000 członków, którzy aktywnie się wspierają w budowaniu i rozwijaniu biznesu. W chwili obecnej tworzona jest 50-osobowa grupa przedsiębiorców w Legnicy, która poprzez aktywne poszukiwanie zleceń i udzielanie sobie rekomendacji wspiera rozwój swoich biznesów.  Teraz plany utworzenia takiej grupy są w Jaworze. W Polsce, w 2017 r., członek BNI otrzymał średnio 50 rekomendacji o wartości średnio ok. 180 tysięcy zł.  Grupa BNI to również możliwość wzajemnego wspierania się i korzystania z doświadczeń całej organizacji, zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Kolejny temat związany z możliwością realizacji inwestycji w Państwa Firmach, w oparciu o ustawę o wspieraniu nowych inwestycji, poprowadzą przedstawiciele firmy EY Doradztwo Podatkowe Krupa Sp. k. z Wrocławia.
Tematyka spotkania – „Polska Strefa Inwestycji – jak skorzystać z ulg podatkowych”:
• warunki nabycia prawa do ulgi,
• wartość i zakres dostępnych zwolnień podatkowych,
• ograniczenia i procedury.

Zapraszamy.

print