Zapraszamy do wzięcia udziału w darmowym webinarium.

18.09.2020r.

Szanowni Państwo,

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Kancelarią TLA Tax Legal Advisors zaprasza na bezpłatne webinarium:

„Informacja TPR – praktyczne problemy”, które odbędzie się 23 września br. o godzinie 10:00

Nowy formularz TPR dotyczy podmiotów zawierających transakcje z podmiotami powiązanymi, objęte obowiązkiem sporządzenia lokalnej dokumentacji cen transferowych, ale nie tylko.

Sankcje za niezłożenie lub nieprawidłowości w formularzu są wysokie, dlatego już teraz warto przyjrzeć się problemom, które mogą się pojawić podczas jego wypełniania

Agenda merytoryczna:

Czym jest TPR;

Jakie transakcje podlegają raportowaniu;

Zakres danych;

Jak wykazywać poszczególne transakcje;

Trudności w wypełnianiu formularza.

Nasi eksperci:

Szymon Jordan – wykonując zawód doradcy podatkowego miał okazję realizować zróżnicowane projekty w obszarach compliance, due diligence oraz litigation. Posiada również wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów funkcjonujących w międzynarodowych grupach kapitałowych realizując szereg projektów z zakresu cen transferowych, w tym sporządzania dokumentacji lokalnych i grupowych, określenia polityki cen transferowych, sporządzania analiz porównawczych, oceny skutków podatkowych restrukturyzacji działalności. Jest entuzjastą wykorzystywania nowych technologii w obszarze doradztwa podatkowego, a szczególne miejsce wśród zainteresowań zawodowych zajmuje doradztwo na rzecz podmiotów rozwijających i wdrażających nowe technologie i innowacje.

Karolina Wokurka – absolwentka administracji na Uniwersytecie Wrocławskim, z Kancelarią TLA współpracuje od 2019 r. Specjalizuje się w podatkach dochodowych oraz w podatku VAT, uczestnicząc w projektach m. in. w zakresie cen transferowych, rozliczania transakcji krajowych i międzynarodowych, VAT compliance. Wolny czas spędza aktywnie, podróżując i poznając nowe miejsca.

Poniżej link do wydarzenia

https://wsseinvestpark.clickmeeting.com/informacja-tpr-praktyczne-problemy/register?_ga=2.174642475.883202836.1600172553-1816579327.1585910442

print