Monika B. Janowska – Literatura z humorem

30.09.2022r.

Już w czwartek 6 października Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaworze odwiedzi „pisarka niepoważna” i w dodatku „nieznośnie zwyczajna” (jak o osobie mówi) – Monika B. Janowska.

Wszystkich którzy uwielbiają czytać, a w szczególności sięgają po książki dla poprawy humoru, serdecznie zapraszamy na godziną 17:00 do sali spotkań przy Wypożyczalni na spotkanie z Moniką B. Janowską.

Pani Monika, która mieszka w niedalekiej Legnicy pisze, pisze, pisze… , bo przy pisaniu książek zawsze świetnie się bawi i tym śmiechem chciałaby zarażać swoich Czytelników. Jej powieści tryskają dobrym humorem, obfitują w zwariowane przygody zwykłych-niezwykłych bohaterek i zaskakujące zbieg okoliczności, ale przede wszystkim pozwalają się oderwać od szarej codzienności.
Debiutowała w 2011 roku powieścią „Gra o pałac” mocno wpisaną w historię rodzinnego miasta. Później do rąk Czytelników trafiły kolejne książki: „Zawracanie głowy”, „Połknąć żabę”, „Czwarty pokój”, „Mało brakowało” i „Diabli wzięli święty spokój” oraz „Selfie z Toskanią” i „Selfie z Katalonią”.

Plakat spotkania