[6.07]: IX Wegetariada

05.06.2019r.

Zagrają:
HEMP GRU
Radykalna Wieś / Radical Village
niebawem info o kolejnych artystach…

Odpaliliśmy wydarzenie IX Wegetariady – zapraszamy do udziału, będziemy publikowali tu na bieżąco informacje o tym co szykujemy na IX festiwalu ! 😉 Jeżeli macie jakieś pomysły, wizje, chcielibyście się zaangażować piszcie do nas – więcej osób zaangażowanych w tworzenie Wegetariady to więcej ciekawych idei 😉 Zapraszajcie znajomych na wydarzenie, udostępniajcie u siebie, niech wieść się niesie – 6.07.2019 spotykamy się w zielonej przestrzeni Parku Miejskiego w Jaworze na IX Wegetariadzie !

Najważniejszymi ideami Wegetariady jest propagowanie świadomości, która rozszerza swój obszar na zwierzęta, przyrodę, ekologię, klimat, zdrowie oraz promowanie postawy twórczej i aktywnego uczestnictwa w Kulturze.

Głównymi organizatorami Jaworskiej Wegetariady są Samoorganizacja Artystyczna Zamek Nadaje ,Towarzystwo Aktywności Kulturalnej „TAK” Jawor., UM Jawor, Jaworski Ośrodek Kultury.

Partnerzy Wegetariady: Otwarte Klatki, Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva!, RST Software Masters, Trans.eu System, Powiat Jaworski, Arkas, Studio Mebli Kuchennych Impuls Kuchnie. Wegetariadę nawodni Jaworowy Zdrój.

Więcej informacji: wydarzenie IX Wegetariada