Weź udział w bezpłatnym szkoleniu.

27.11.2020r.

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Kancelarią SENDERO Tax & Legal  zaprasza na bezpłatne webinarium:

„Podróż służbowa i oddelegowanie – o pracy poza „normalnym” miejscem pracy”, które odbędzie się 4 grudnia 2020 r. od 10:00 do 12:00.

Wykonywanie przez pracownika pracy poza „stałym miejscem świadczenia pracy”, często wiąże się z wątpliwościami po stronie pracodawcy. Jedynym rozwiązaniem jest wskazanie terenu całego kraju, jako stałego miejsca świadczenia pracy. Wtedy zniknie problem kwalifikacji danych wyjazdów, jako podróży służbowych. Czy na pewno?

Uczestnicy webinaru dowiedzą się, że taki sposób określenia miejsca pracy nie jest właściwy. Dowiedzą się również, jak prawidłowo rozpoznać oddelegowanie i odróżnić je od podróży służbowej. Uczestnicy dowiedzą się również, czy pracownik, który zakończy podróż służbową o 23.00, może rozpocząć pracę następnego dnia już od godziny 8.00.

AGENDA

1.       Miejsce pracy – istotny element umowy o pracę

2.       Praca poza normalnym miejscem pracy

3.       Podróż służbowa

4.       Czas pracy w podróży służbowej

5.       Wypadek w podróży służbowej

6.       Kiedy podróż służbowa staje się delegowaniem?

7.       Czy delegowany podróżuje służbowo?

8.       Praca zdalna a oddelegowanie

 

Nasz ekspert:

Filip Firut – Radca prawny

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z prawem pracy. Jego praca polega na kompleksowym wspieraniu działów HR w dużych przedsiębiorstwach. Często przygotowanie odpowiedniej strategii dla Klienta wykracza poza wyłącznie znajomość przepisów prawa. Dlatego przy współpracy z Klientami bardzo ważny dla niego jest sposób komunikacji do Klienta oraz Klienta ze swoimi pracownikami. Filip Firut doradza klientom również w zakresie związanym z danymi osobowymi oraz prawami własności intelektualnej. Są to te dziedziny prawa, które w naturalny sposób związane są z prawem pracy.

Link do rejestracji: https://wsseinvestpark.clickmeeting.com/podroz-sluzbowa-i-oddelegowanie-o-pracy-poza-normalnym-miejscem-pracy/register?_ga=2.255306048.956236838.1606114243-1816579327.1585910442

print