[UWAGA]: Dezynfekujemy miejskie chodniki i ulice

18.04.2020r.

?Dezynfekcja ulic oraz chodników to kolejny krok Gminy Jawor, mający na celu działania prewencyjne oraz ostrożnoścowe w zwalczaniu epidemii koronawirusa.

W niedzielę od godz. 19.00 do późnych godzin nocnych na ulice miasta dzięki wsparciu jaworskich rolników wyruszy ekipa, która będzie odkażać chodniki, place przy supermarketach oraz dojścia do sklepów, skupiając się głównie na miejscach gdzie mieszkańcy poruszają się najczęściej pieszo.

Pragniemy zapewnić możliwie największe bezpieczeństwo dla osób, które każdego ranka muszą iść do pracy czy zwyczajnie zrobić zakupy.

Zwracam się z szczególną prośbą do mieszkańców o współpracę i wyrozumiałość – aby prace przebiegły sprawnie i skutecznie, prosimy o niezastawianie samochodami parkingów przy dużych obiektach handlowych.

Dokonujemy wszelkich starań, aby zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa. Pozostańmy w domach, przetrwajmy ten trudny czas wspierając się nawzajem.

Informuję, że środki używane do odkażania przestrzeni miejskich oraz klatek schodowych posiadają wszelkie niezbędne atesty i są używane na terenie naszego kraju do działań związanych z walką z koronawirusem. Płyn dezynfekujący jest bezpieczny dla mieszkańców oraz zwierząt. Rekomendowany także przez WHO (Światowa Organizacja Zdrowia).

print