Transformacja strategiczna, jako sposób na budowę wartości przedsiębiorstwa w warunkach niepewnego otoczenia – zaproszenie na konferencję

24.10.2022r.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowisk biznesowych, Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wraz z KPMG Polska pragnie zaprosić państwa na konferencję pt. Transformacja strategiczna, jako sposób na budowę wartości przedsiębiorstwa w warunkach niepewnego otoczenia, która odbędzie się 04.11.2022 r. o godz. 9:00 w Dolnośląskim Parku Innowacji i Nauki we Wrocławiu. 

W trakcie wydarzenia eksperci z dziedziny budowy strategii przedsiębiorstwa opowiedzą o głównych wyzwaniach związanych z funkcjonowaniem firmy w zmiennym otoczeniu, przedstawią kluczowe zmiany w trendach rynkowych oraz ich wpływ na kondycję finansową przedsiębiorstwa, a także omówią główne zagadnienia związane z procesem tworzenia modelu strategicznego. W dalszej części zaprezentowane zostaną wyzwania związane z kluczowymi czynnikami ESG, jako szansy rozwojowej, a także przedstawiona zostanie rozwijająca się koncepcja Value Due Diligence, czyli maksymalizacji wartości przedsiębiorstwa w krótkim okresie. W drugiej części wydarzenia eksperci KPMG Polska w dziedzinie podatków powiedzą jak zarząd może przygotować się na nieustanną zmienność otoczenia podatkowego, przedstawią główne zmiany w Kodeksie Spółek Handlowych oraz najistotniejsze zmiany podatkowe, mogące nadejść w kolejnych miesiącach.

Całość wydarzenia zostanie zwieńczona sesją gdzie nasi eksperci odpowiedzą na pytania i pozostaną do Państwa dyspozycji.

Zgłoszenia przyjmowane są  do 28 października 2022 r.

PROGRAM   KONFERENCJI:

Godzina Blok tematyczny Omawiane zagadnienia
09.30 – 10.00 Rejestracja
10.00 – 10.30 Dynamika zmian rynkowych i ich wpływ na kondycję finansową przedsiębiorstwa ·         Analiza otoczenia (PESTEL) i główne zmiany
w trendach rynkowych w obliczu kryzysu

·         Wpływ zmian otoczenia rynkowego na strategię
i kondycję finansową przedsiębiorstwa

10.30 – 11.00 Model strategiczny       w praktyce ·         Jak budować strategię dostosowaną do potrzeb swojego przedsiębiorstwa?

·         Kwantyfikacja inicjatyw strategicznych

·         Dlaczego i dla kogo to może być ważne?

11:00 – 11.20 Przerwa na kawę
11.20 – 12.30 Jak zarząd może przygotować się na zmienność otoczenia podatkowego? ·         Podatek minimalny vs podatek od namiarowych zysków – co czeka nas w kolejnych miesiącach?
·         Zmiany w Kodeksie Spółek Handlowych                 a odpowiedzialność zarządów za zobowiązania podatkowe
12.30 – 13.30 Przerwa na obiad
13.30 – 14.15 Kompletna strategia         z uwzględnieniem elementów ESG  ·         Nowe wyzwania związane z czynnikami ESG
jako szansa rozwojowa dla przedsiębiorstwa
Jak zwiększyć wartość firmy? ·         Maksymalizacja wartości firmy w krótkim okresie, czyli czym jest Value Due Diligence?
14.15 – 14.30 Przerwa na kawę
14.30 – 15.15 Sesja Q&A

oraz networking

·         Dyskusja i możliwość zadania pytań na tematy poruszane w trakcie poprzednich sesji
15.15 Koniec wydarzenia
print