[STYPENDIA]: Najlepsi jaworscy sportowcy

20.04.2022r.

STYPENDIA SPORTOWE – OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W 2021 R.

 

1. Miejski Klub Sportowy „Victoria”

Jawor Oliwier Wojciechowski

akrobatyka

2. Miejski Klub Sportowy „Victoria”

Jawor Wojciech Szczygielski

akrobatyka

3. Miejski Klub Sportowy „Victoria”

Jawor Jakub Szczepaniak

akrobatyka

4. Miejski Klub Sportowy „Victoria”

Jawor Jan Szczepaniak

akrobatyka

5. Miejski Klub Sportowy „Victoria”

Jawor Bartosz Mężyk

akrobatyka

6. Miejski Klub Sportowy „Victoria”

Jawor Krzysztof Rycerski

akrobatyka

7. Miejski Klub Sportowy „Victoria”

Jawor Piotr Ściegienny

akrobatyka

8. Miejski Klub Sportowy „Victoria”

Jawor Kozłowska Maja

akrobatyka

9. Miejski Klub Sportowy „Victoria”

Jawor Jan Kipek

akrobatyka

10. Miejski Klub Sportowy „Victoria”

Jawor Alicja Kowalska

akrobatyka

11. Miejski Klub Sportowy „Victoria”

Jawor Filip Niedźwiecki

akrobatyka

12. Miejski Klub Sportowy „Victoria”

Jawor Jonatan Detyna

akrobatyka

13. Miejski Klub Sportowy „Victoria”

Jawor Mikołaj Hołyński

akrobatyka

14. Miejski Klub Sportowy „Victoria”

Jawor Patryk Kopeć

akrobatyka

15. Miejski Klub Sportowy „Victoria”

Jawor Samuel Detyna

akrobatyka

16. Miejski Klub Sportowy „Victoria”

Jawor Filip Fajkiel

akrobatyka

17. Miejski Klub Sportowy „Victoria”

Jawor Aleksandra Janowska

akrobatyka

18. Miejski Klub Sportowy „Victoria”

Jawor Oliwia Marciniak

akrobatyka

19. Miejski Klub Sportowy „Victoria”

Jawor Oktawia Kremza

akrobatyka

20. Miejski Klub Sportowy „Victoria”

Jawor Gabriela Kycia

akrobatyka

21. Miejski Klub Sportowy „Victoria”

Jawor Natalia Kowalska

akrobatyka

22. Miejski Klub Sportowy „Victoria”

Jawor Dawid Popiel

akrobatyka

23. Miejski Klub Sportowy „Victoria”

Jawor Mikołaj Tomaszewski

akrobatyka

24. Miejski Klub Sportowy „Victoria”

Jawor Oktawian Żydek

akrobatyka

25. Ognisko TKKF PIAST Marek Strzałkowski

Wyciskanie sztangi

26. Dorota Wojtowicz-Śliwka Piotr Śliwka

siatkówka

27. Mateusz Męczyński Mateusz Męczyński

pływanie

28. Gabriela Forgiel Sportowa Akademia Taekwon-do Eryk Urban

taekwon-do

29. Gabriela Forgiel Sportowa Akademia Taekwon-do Amelia Wzorek

taekwon-do

30. Gabriela Forgiel Sportowa Akademia Taekwon-do Oliwia Puchała

taekwon-do

31. Michał Nawracaj Michał Nawracaj

triathlon

32. JKS VORENUS Weronika Jastrzębska

kickboxing

33. Monika Miłoń Monika Miłoń

taniec

34. Monika Kwiatkowska Bartosz Kwiatkowski

taniec

35. Oliwia Kowalska Oliwia Kowalska

taniec

36. Izabela Kowalska Szymon Kowalski

taniec

37. Monika Paruch Gabriela Paruch

taniec

38. Ognisko TKKF PIAST Jerzy Pisulski

kulturystyka

39. Tomasz Szmydt

KS OLIMPIA JAWOR Aleksandra Polak

Piłka siatkowa

40. Agnieszka Klasa Zuzanna Klasa

taniec

41. Anna Maziarz Martyna Wysoczańska

Piłka siatkowa

42. Karolina Wójcicka Gabriel Wójcicki

tenis

43. Magdalena Nawara Miłosz Nawara

taniec

44. Mateusz Pinkosz Mateusz Pinkosz

pływanie

Nagroda dla trenera – osiągnięcia sportowe zawodników w 2021 r.

1 Jakub Zaim

akrobatyka

2 Łukasz Tomaszewski

akrobatyka

3 Sławomir Miłoń

akrobatyka

4 Joanna Citków

akrobatyka

5 Karol Forgiel

Taekwon-do

6 Gabriela Forgiel

Taekwon-do

7 Dariusz Szczygieł

Wyciskanie sztangi

8 Izabela Kowalska

taniec

9 Agnieszka Czum-Truchan

siatkówka

Nagroda dla zawodnika – osiągnięcia sportowe w 2021 r.

1 Jerzy Pisulski

kulturystyka

2 Mateusz Pinkosz

Pływanie

3 Marek Strzałkowski

Wyciskanie sztangi

4 Rafał Cyrankowski

KICKBOXING

5 Oskar Babiarz

Taekwon-do

6 Kacper Pawelec

Taekwon-do

7 Łukasz Mikuła akrobatyk

WYRÓŻNIENIA

Michał Nawracaj

Mateusz Pinkosz

Julia Czekiel

TKKF „Jaworzanie”

Magdalena Tynkaluk

Kalina Kościelnik

Oliwer Rózyczka

Alan Wojtowicz

Daria Januszkiewicz

Maciej Witkowski

Jerzy Jagielski

Izabela Wolak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

print