Spotkanie autorskie z Moniką B. Janowską

13.05.2019r.

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworze zaprasza na spotkanie autorskie z Moniką B. Janowską, które odbędzie się we wtorek 14 maja o godzinie 17:00 w Filii nr 1.

Monika B. Janowska to mieszkająca w Legnicy autorka powieści lekkich, łatwych i przyjemnych czasem z kryminalną, czasem z romansową, a czasem z historyczną nutą.
Od najmłodszych lat popełniała próby literackie od bajek po opowiadania. W końcu zrobiło jej się „ciasno w tych formach i postanowiłam napisać książkę”. Debiutowała w 2011 roku powieścią „Gra o pałac” mocno wpisaną w historię rodzinnego miasta. Później do rąk Czytelników trafiły kolejne książki: „Zawracanie głowy”, „Połknąć żabę” oraz „Czwarty pokój”.

Powieści Moniki B. Janowskiej tryskają dobrym humorem, obfitują w zwariowane przygody zwykłych-niezwykłych bohaterek i zaskakujące zbiegi okoliczności, ale przede wszystkim pozwalają oderwać się od szarej codzienności.
Autorka o sobie zwykła mawiać: „Jestem nieznośnie zwyczajna. Żadne tam ochy, achy, uściski, kwiaty i czerwone dywany. No i kocham pisać oraz rozbawiać ludzi poprzez przygody moich bohaterów.”

Plakat promujący spotkanie autorskie z Moniką B. Janowską

print