[Senior Wigor Jawor ]: Na ludową nutę

25.07.2019r.

Tańce i śpiewy w wykonaniu zespołu „Kukułeczki” oraz dzieci z Przedszkola Prymusek, wspólna zabawa i biesiadowanie w stylu ludowym z podopiecznymi Dziennego Domu „Senior-WIGOR” to wszystko miało miejsce podczas dzisiejszego pikniku letniego „Zielono mi…”.

Piknik odwiedzili znamienici goście m. in. Piotr Borys. Nie zabrakło również radnych na czele z Jadwigą Wojda-Elbrah, obecny był Arkadiusz Delikatny zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze oraz Zofia Grynicz Prezes Stowarzyszenia Dzieci Wojny. W organizację Pikniku włączyło się Stowarzyszenie Charytatywne „Damy Radę” na czele z Pani Aliną Nolbrzak oraz Pan Józef Gawart– cukiernik i właściciel firmy gastronomicznej, który zapewnił pyszny poczęstunek
Było bardzo miło i domowo.

Cieszę się, że mogłem życzyć wszystkim Seniorom wielu lat zdrowia i radości na co dzień oraz by nie zabrakło im energii do działania i rozwijania swoich pasji. Przede wszystkim dziękuję za możliwość rozmów i poznania interesujących faktów, historii o życiu w Jaworze i o zmianach jakie zaszły przez te wszystkie lata.

Liczę, że za rok spotkamy się w równie doborowym towarzystwie.

 

print