Rajd rowerowy księstwa Świdnicko-Jaworskiego nad jezioro Daisy

24.07.2018r.

Stowarzyszenie Lokalna Organizacja Turystyczna „Księstwo Świdnicko – Jaworskie” zaprasza do wzięcia udziału w kolejnym książęcym rajdzie rowerowym, który odbędzie się w niedzielę 29 lipca 2018. Uczestnicy Rajdu pokonają trasę ze Świdnicy nad Jeziorko Daisy i z powrotem.

Na zakończenie rajdu zorganizowane zostanie ognisko z kiełbaskami. Serdecznie zapraszamy do aktywnego spędzenia weekendu z Księstwem Świdnicko – Jaworskim. Start rajdu zaplanowany jest na godzinę 8:00 spod Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Śląskiej 35. Udział w Rajdzie jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona do 40 uczestników. Organizatorzy zapewniają opiekę pilota, kamizelki odblaskowe oraz ubezpieczenie PZU. Do wzięcia udziału w rajdzie wymagany jest własny rower. Niestety na ten rajd rowerowy Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreaacji nie udostępnia własnych rowerów.

Zapisy i informacje na temat rajdu w Informacji Turystycznej ul. Wewnętrzna 2 (Rynek), Tel. 74/852-02-90 lub przed e-mail it@um.swidnica.pl .

print