Pożegnanie lata na basenie z przytupem!

11.09.2020r.

Najbliższy weekend będzie okazją do skorzystania z basenu letniego w tym sezonie po raz ostatni.

Pożegnanie lata na basenie z przytupem!

Tegoroczny sezon letni powoli dobiega końca. Dla wszystkich miłośników pływania z pewnością należał on wyjątkowych i niezapomnianych.

Nowy basen letni zapewnił moc atrakcji dla wszystkich, a długie kolejki do klas biletowych były tylko dowodem na to, jak bardzo ta inwestycja była w naszym mieście potrzebna. Nowoczesny, bogato wyposażony, kolorowy, przez ponad 40 dni oferował mieszkańcom naszego miasta mnóstwo wodnych atrakcji, a przy tym komfortowe i bezpieczne warunki, jak przystało na najnowocześniejszy i największy tego typu obiekt na całym Dolnym Śląsku.

Wejścia na strony internetowe, poświęcone jaworskiej atrakcji, sięgały prawie 800 tys. odsłon, a każdego dnia basen odwiedzali mieszkańcy nie tylko okolicznych miejscowości, ale także z Wrocławia, Wałbrzycha, Jeleniej Góry, a nawet odległej Bogatyni.

Obiekt, po kilkunastu miesiącach budowy, na nowo zaczął tętnić życiem i przyciągać tłumy. Czas, kiedy żyliśmy marzeniami o nowym basenie, poszedł w niepamięć. A dziś śmiało możemy stwierdzić, że sierpień 2020 r. okazał się przełomowym dla naszego miasta. Tak jak kiedyś, znów na basenie jest głośno i radośnie!

W najbliższy weekend zapraszamy Państwa na basen w sposób szczególny. Będzie to bowiem okazja do ostatniego w tym roku skorzystania z tego obiektu, ale także wzięcia udziału w licznych atrakcjach, które przygotowaliśmy specjalnie na tę okazję. W sobotę, już od godzin przedpołudniowych zapraszamy na Aqua Aerobik dla dzieci i dorosłych, animacje dla dzieci, zawody pływackie i zawody na zjeżdżalniach, skoki na trampolinach, nurkowanie oraz wiele innych zabaw i pokazów.

Cena biletu w dniach 12-13 września dla wszystkich 8 zł.

 

Plakat zakończenie sezonu letniego na basenie miejskim

print