[JBO]: Rusza III Edycja Jaworskiego Budżetu Obywatelskiego 2021

08.03.2021r.

 

Burmistrz Miasta Jawora zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w III edycji Jaworskiego Budżetu Obywatelskiego!

Masz pomysł na rozwój Jawora? Chcesz zmienić swoją okolicę?

W tym roku po raz kolejny mieszkańcy zadecydują na co przeznaczyć środki publiczne. Budżet obywatelski to wyjątkowa okazja do realnego współdecydowania o tym, na co zostanie wydana część jaworskiego budżetu. Daje on możliwość zgłaszania i promowania własnych ciekawych pomysłów na rzecz mieszkańców, poprawiających funkcjonowanie nie tylko własnego sąsiedztwa, ale i całego Jawora.

W terminie 15 marca – 2 kwietnia br. zgłoś projekt w ramach Jaworskiego Budżetu Obywatelskiego 2021 i zdecyduj na co zostaną wydane pieniądze. Wypełnij formularz i zmień swoje otoczenie.

 ➡ Udział w JBO może wziąć udział każdy mieszkaniec Jawora, który ma ukończone 16 lat.

 ➡ Jaworzanie mogą zgłaszać projekty w dwóch kategoriach: mały projekt – do 20.000 zł oraz duży projekt – od 20.000 zł do 50.000 zł.

 ➡ Uzupełnione formularze zgłoszeniowe wraz z wymaganymi załącznikami można złożyć w formie papierowej w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Jaworze, ul. Rynek 1, 59-400 Jawor  lub w formie elektronicznej na adres skrytki e-PUAP: /Jawor/skrytka, podpisane profilem zaufanym osoby składającej projekt.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce ➡  Jaworski Budżet Obywatelski 2021

Zachęcamy również do śledzenia nas na Facebooku ➡  Facebook JBO

 

O budżecie obywatelskim  Razem realizujemy budżet obywatelski  Terminarz  Dokumenty 

Weryfikacja projektów  Projekty  Wyniki głosowania

 

 

 

print