Iwona Anna Dylewicz – Teatr snów

15.10.2021r.

Po półtorarocznym oczekiwaniu Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworze zaprasza na odwołane na początku epidemii spotkanie autorskie z Iwoną Anną Dylewicz, autorką powieści „Teatr snów”. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00 w sali spotkań przy Wypożyczalni w najbliższy czwartek 21 października.

Iwona Anna Dylewicz obecnie mieszka i tworzy we Wrocławiu. Jest pisarką, poetką, a także rysowniczką-samoukiem. Choć opowiada mroczne, mocno działające na wyobraźnię, budzące mnóstwo emocji oraz pytań historie, sama pozostaje pogodną i otwartą osobą, która z prawdziwą pasją stara się realizować swoje marzenia.
Przygodę z literaturą i rysunkiem zaczęła w czasach liceum. Wtedy próbowała stawiać pierwsze kroki na gruncie literackim gruncie oraz podejmowała niełatwe zadanie przeniesienia obrazów ze swojej wyobraźni na papier i to zarówno w formie grafik, jak i ciągu słów. Ta, uważana przez większość za 'przelotną znajomość’ z czasem dojrzewała, aż zaowocowała debiutancką powieścią „Teatr snów”.

„Teatr snów” to opowieść z pogranicza realizmu magicznego, w której zamiast prostych odpowiedzi, czekają pytania, a gatunki literackie mieszają się jak w tyglu czarnoksiężnika. To książka dla czytelnika, który pozwoli się porwać wyobraźni i wraz z bohaterami uda się na surrealistyczną wyprawę w głąb tajemnicy. Nie tylko zaskakuje, drażni i wciąga, ale mocno zapada w pamięć. Dodatkowo wzbogacona jest mrocznymi ilustracjami autorstwa samej autorki.

Plakat wydarzenia

print