Elektryczne hulajnogi zawitały do Jawora

21.09.2022r.

W Jaworze są już dostępne elektryczne hulajnogi polskiej marki Quick. Na początek 25 sztuk. Jest to dodatkowa oferta do poruszania się po mieście.

Startujemy na próbę z flotą 25 elektrycznych hulajnóg, ale wraz ze wzrostem zainteresowania Jaworzan, współpraca firmy z miastem będzie się rozszerzać. Pierwsze stacje ładowania zostaną ulokowane na skrzyżowaniu ul. Moniuszki i ul. Muzycznej, przy Orliku na Os. Przyrzecze, w Rynku przy Informacji Turystycznej, przy Słowiance oraz na Os. Metalowców przy Kuźni Smaków. Myślę, że ta nowoczesna forma komunikacji przypadnie do gustu mieszkańcom miasta.

Jak to działa?

Wystarczy pobrać aplikację QuickApp na system iOS lub Android. Po krótkiej rejestracji, dodaniu karty płatniczej i doładowaniu wirtualnego portfela należy znaleźć hulajnogę widoczną na mapie w aplikacji i zeskanować lub wpisać ręcznie kod QR znajdujący się na kierownicy. Przejazd rozpocznie się automatycznie. Następnie należy odepchnąć się mocno nogą i nacisnąć manetkę znajdującą się po prawej stronie kierownicy – i gotowe!

Po dotarciu w miejsce docelowe w celu zakończenia przejazdu należy kliknąć przycisk „ZAKOŃCZ” i zrobić zdjęcie poprawnie zaparkowanej hulajnogi.

Aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom dróg i chodnika, hulajnogę należy zaparkować w miejscu do tego przeznaczonym lub jak najbliżej zewnętrznej krawędzi chodnika (oddalonej od jezdni).

Na start QUICK przygotował dla Jaworzan kod rabatowy uprawniający do skorzystania z 10 darmowych minut. W zakładce „kod rabatowy” wystarczy wpisać kod NEW, doładować portfel za dokładnie 20 zł i cieszyć się z dodatkowych środków bonusowych!

print