Albertówka ma 70-lat

29.04.2019r.

Chór Albertówka jest częścią historii naszego miasta i łączy kolejne pokolenia. Jesteśmy dumni, że nadal istnieje i jest jednym z symboli Jawora. Śpiewem możemy wyrazić niezwykłe uczucia płynące prosto z serca. Wspólne śpiewanie pomaga na smutek, dodaje energii i jest lekiem na przełamanie nieśmiałości. To szansa uczenia się od siebie i podnoszenia swoich umiejętności wokalnych, a bycie w zespole to okazja do spotkań, integracji i wspólnych rozmów.

Uroczystość w Teatrze Miejskim była okazją do złożenia gratulacji i podziękowań dla członków chóru oraz wieloletniego kierownika i dyrygenta Waldemara Staszczyka. Jak przystało na jubileusz, nie zabrakło serdecznych życzeń płynących od gości, kwiatów oraz słodkiej niespodzianki. Wiele radości i wzruszeń na twarzach jubilatów wywołał występ Jaworskiego Dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca.

Z okazji tak wspaniałego jubileuszu, 70-lecia działalności, Burmistrz Miasta Jawora Emilian Bera, w imieniu swoim i mieszkańców, złożył członkom chóru serdecznie życzenia wielu lat zdrowia, niesłabnącej energii do działania oraz rozwijania swojej miłości do śpiewu

print