Absolutorium dla Burmistrza.

17.06.2020r.

Podczas sesji Rady Miejskiej, 16 czerwca 2020 r. radni udzielili absolutorium Burmistrzowi Jawora Emilianowi Berze za rok 2019. Wcześniej obdarzyli burmistrza wotum zaufania, na podstawie przygotowanego i przyjętego Raportu o Stanie Gminy za 2019 rok.

?To wyjątkowa chwila dla mnie i dla naszego miasta. Rada Miasta udzieliła mi po raz kolejny absolutorium. Został przyjęty raport. Ogromnie mnie to cieszy. Szczególnie, że nikt z radnych nie był przeciw. Był to trudny rok dla naszego samorządu, ponieważ zmieniły się przepisy podatkowe i zaplanowanie budżetu na 2020 rok było dla mnie ogromnym wyzwaniem.

?Zrealizowaliśmy wszystkie zaplanowane projekty, a te wieloletnie nadal są kontynuowane. To wspólny sukces pracowników jednostek i moich współpracowników. Taki wynik motywuje do dalszej pracy dla dobra Jaworzan. Wszystkim mieszkańcom dziękuję za troskę o miasto, a motto które rozpoczyna Raport o Stanie Gminy Wojciecha Siudmaka (artysty, malarza, często porównywalnego do Salvadora Dali) „Tylko marzenie może przekroczyć niepokonalne bariery”, jak najbardziej przybliża nas do tego co realizujemy w Jaworze, konsekwentnie podążając w obranym przez miasto kierunku rozwoju. – burmistrz Emilian Bera.

 

print