[2-3.09]: IV Kongres Firm Rodzinnych „Gotowi na jutro”

06.08.2021r.

 Kongres Firm Rodzinnych „Gotowi na jutro”, odbędzie się w dniach 2-3 września w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne.

Zaproszenie do uczestnictwa w Kongresie kierowane jest do właścicieli firm rodzinnych i członków ich rodzin, w szczególności przyszłych sukcesorów. Przez dwa dni odbywać się będą panele dyskusyjne, prelekcje i warsztaty – wszystkie poświęcone tematyce biznesowej, sytuacji firm rodzinnych w dobie pandemii oraz nowych trendów, za którymi warto podążać.

Tematy przewodnie wydarzenia to: pokonanie barier rozwojowych przedsiębiorstwa, zarządzanie zespołem w dobie kryzysu, sukcesja, interim management (tymczasowym menedżer w firmie), zastosowanie odnawialnych źródeł energii, prawo pracy, nowe rozwiązania prawne dla firm rodzinnych, internacjonalizacja działalności, cyberbezpieczeństwo oraz budowanie marki i nowe trendy.

Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Gotowi na jutro”, a jej celem będzie odpowiedź na pytanie, jak przedsiębiorcy mogą przewidywać potencjalne kryzysy i przygotować się do nich.

Kongres Firm Rodzinnych jest wspólną inicjatywą środowiska biznesowego, samorządowego
i akademickiego.

Kongres Firm Rodzinnych „Gotowi na jutro” odbędzie się 2-3 września br. w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Program wydarzenia, informacje o prelegentach oraz formularz zapisu na Kongres dostępne są na stronie www: kfr.com.pl (https://kfr.com.pl/).

 

 

 

print