[19.09]: Burmistrz Miasta Jawora oraz firma Landmann zapraszają na najbardziej pyszne wydarzenie tego roku

14.09.2020r.

Zostań mistrzem grillowania!

19 września, zabierz swoją rodzinę, zaproś przyjaciół lub znajomych i weźcie udział w najbardziej apetycznym wydarzeniu tego roku – „Piknik Country & Grill”, który odbędzie się na OW Jawornik. Będzie mnóstwo smaków, aromatów i wiele innych atrakcji.

Wraz z własną ekipą możecie nie tylko świetnie się bawić, ale i zostać prawdziwymi Mistrzami Barbecue! Nie trzeba posiadać specjalnych umiejętności, wyrafinowanego smaku i kunsztu na miarę znanych kucharzy. Wystarczy wziąć ze sobą dobry nastrój i uśmiech oraz zgłosić swój udział w zawodach w grillowaniu. Puchar Burmistrza Jawora czeka na najlepszych, a firma Landmann zaopatrzy wszystkich uczestników mistrzostw w niezbędny sprzęt do grillowania, a zwycięzców w super nagrody.

Każda drużyna otrzyma zestaw mięs i kiełbas, a pomysł na potrawę i jej niepowtarzalny smak, wyczarują sami stosując własne receptury. Mile widziane dodatki warzywne.
Drużyny zgłaszamy pod numerem telefonu: 695-815-005.

?Ilość miejsc ograniczona.
Do zobaczenia!

19 września

OW Jawornik , ul. Myśliborska, Jawor

10:00 Występ zespołu “Zawsze Piękni i Młodzi”

13:00 Zawody w grilowaniu pod patronatem Burmistrza Miasta Jawora oraz Polskiego Stowarzyszenia Grilla i BBQ / Sponsor główny LANDMANN SP. Z O.O.

16:00 “Morskie opowieści” – spektakl teatralny dla dzieci / teatr ŁATA

17:00 Występ zespołu country / bluegrass DRINK BAR

Burmistrz Miasta Jawora oraz firma Landmann zapraszają na najbardziej pyszne wydarzenie tego roku

print