Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium.

23.09.2020r.

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z kancelarią DZP Domański Zakrzewski Palinka sp. k. zaprasza państwa na bezpłatne webinarium:

„CMS w spółce produkcyjnej – czyli ile kosztuje nas brak compliance?”, które odbędzie się 28 września 2020 r. w godz. 10:00 do 12:00.

Zarządzanie zgodnością kojarzy się szczególnie z branżami regulowanymi. Tymczasem coraz więcej przedstawicieli sektora produkcyjnego zauważa korzyści płynące z kompleksowych systemów compliance, wdraża i usprawnia je znacznie częściej niż w innych branżach. Dostrzegają, że szczególnie ważne jest wdrożenie rozwiązań uszytych na miarę, ale też w oparciu o najlepsze znane na rynku benchmarki. Co więcej, systematycznie wzrasta liczba obszarów, w których compliance przestaje być dobrą praktyką, stając się wynikającym z przepisów wymogiem, którego niespełnienie zagrożone jest wysokimi sankcjami.

Skąd takie zapotrzebowanie na compliance w tym sektorze? Podczas webinarium odpowiemy na to pytanie w oparciu o analizę przypadków z naszej praktyki i wyniki szeregu badań. Opowiemy, jakim stratom finansowym, wizerunkowym i kadrowym pomoże zapobiec dobrze wdrożony system. Wskażemy, jak w praktyczny sposób sformalizowane przeciwdziałanie nadużyciom pozwala chronić majątek przedsiębiorstwa i kadrę zarządzającą.

Agenda:

Założenia CMS – czym tak naprawdę jest compliance i dlaczego jest tak ważny? Światowe benchmarki i najlepsze praktyki.

Nadużycia i nieprawidłowości w liczbach – ile kosztuje nas brak zgodności? Wyniki analiz rynkowych.

Must have czy should have? Gdzie compliance jest już wymogiem regulacyjnym, a gdzie (jeszcze) dobrą praktyką?

Specyfika branży produkcyjnej – gdzie szukać pułapek? Case study z praktyki DZP.

Jak nie dać się oszukać – dlaczego sygnaliści działają w naszym interesie? Co warto, a co trzeba będzie zrobić w zakresie whistleblowingu.

Wdrożenie compliance – od czego zacząć, dlaczego nie jest to wcale takie trudne i czemu, dlaczego zrobić to już dziś? Perspektywa regulacyjna.

Rejestracja za pomocą linku: https://wsseinvestpark.clickmeeting.com/cms-w-spolce-produkcyjnej-czyli-ile-kosztuje-nas-brak-compliance-/register?_ga=2.237067844.595928729.1600667136-1487396930.1589460888

print