Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” zaprasza na bezpłatne webinarium.

27.01.2021r.

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Kancelarią TLA Tax Legal Advisors zaprasza na bezpłatne webinarium: Strategia podatkowa – obowiązek informacyjny czy coś więcej?

które odbędzie się 2 lutego br. o godzinie 10:00.

Zagadnienia, które omówimy podczas webinarium:

  • Czy podatników czeka kolejna rewolucja?
  • Czego dotyczy strategia podatkowa?
  • Program współdziałania (ramy wewnętrznego nadzoru podatkowego), a strategia podatkowa.
  • Jakie działania podjąć, aby sprostać nowym obowiązkom?
  • Korzyści i zagrożenia związane z formułowaniem strategii podatkowej (na co zwrócić uwagę).

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Krzysztof Koniewski (krzysztof.koniewski@tla-kancelaria.pl) – partner w Kancelarii TLA, licencjonowany doradca podatkowy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w takich firmach jak Roedl & Partner, PwC, Deloitte. Pełniąc funkcje menedżerskie był odpowiedzialny za zespół German Desk, ukierunkowany na obsługę klientów niemieckojęzycznych. Rozwijając specjalizację w zakresie podatków pośrednich, skutecznie i z wieloma sukcesami doradzał klientom również w zakresie podatków dochodowych. Krzysztof na konto swoich osiągnięć zawodowych może zapisać w szczególności bardzo wysoką skuteczność w sporach z organami podatkowymi oraz wdrożenie u klientów wielu rozwiązań istotnie poprawiających strukturę rozliczeń podatkowych.

Maciej Kubica (maciej.kubica@tla-kancelaria.pl) – radca prawny, ale z wykształcenia także ekonomista. Interdyscyplinarne przygotowanie zawodowe umożliwia mu kompleksową realizację projektów związanych z szeroko pojętymi przekształceniami i zmianami organizacyjnymi polegającymi na tworzeniu nowych struktur prawnych. Wspiera klientów działających w specjalnych strefach ekonomicznych, jak również dopiero ubiegających się o korzystanie z pomocy publicznej. Prowadząc spory z organami podatkowymi poszukuje nieszablonowych rozwiązań.

Poniżej link do rejestracji:

https://wsseinvestpark.clickmeeting.com/strategia-podatkowa-obowiazek-informacyjny-czy-cos-wiecej-/register?_ga=2.8209074.1660143555.1611652517-793848588.1600691460

print