[Biblioteka]: Kamila Mitek – Moje greckie lato

18.06.2021r.

W czwartek 24 czerwca  o godzinie  18.00 Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworze zaprasza  na spotkanie autorskie. Naszym gościem będzie Kamila Mitek ze swoją najnowszą książką „Moje greckie lato”.

Najnowsza książka Kamili Mitek to pełna emocji opowieść o miłości i gotowaniu pod słonecznym greckim niebem. Przesycona greckimi smakami, krajobrazami i tradycjami. Jednocześnie zawierająca bardzo ważne przesłanie: „Czasem trzeba o sobie zapomnieć, a czasem to właśnie o sobie pamiętać”.

Kamila Mitek jest mieszkanką pobliskiego Legnickiego Pola, absolwentką lingwistyki stosowanej i psychologii. W 2019 roku zadebiutowała powieścią „Na śniadanie… tort szpinakowy”.
Jej 'pisarstwo’ zaczęło się już w wieku kilku lat od historyjek obrazkowych malowanych na bibułkach do papierosów podbieranych babci i oprawianych w sreberko po czekoladzie. Potem, w szkole podstawowej i średniej, była drobna twórczość pisana raczej do szuflady, zbyt niedojrzała, aby pokazać ją światu. Dopiero po ukończeniu studiów i założeniu rodziny, marzenia o pisarstwie zostały odkurzone i przyszedł czas na ic

24 czerwca godz.18.00 – sala spotkań przy Wypożyczalni . Jednocześnie prosimy o wcześniejsze zgłaszanie uczestnictwa w spotkaniu, osobiście w Wypożyczalni lub telefonicznie pod numerem 76 870-26-02 w.24.

print