[JAWOR]: BNP Paribas Idę do kina – nowa filmowa przygoda w Twoim mieście.

09.12.2021r.
[JAWOR]: ?BNP Paribas Idę do kina – nowa filmowa?? przygoda w Twoim mieście.
6 grudnia w pięknej mazowieckiej Warce rozpoczynamy nową filmową przygodę – ruszamy w Polskę z miłości do kina! W grudniu odwiedzamy 10 miejscowości, w których na co dzień nie ma kina. Wspólnie z Bankiem BNP Paribas zapraszamy Was na najlepsze filmowe seanse. Nie zabraknie najgorętszych tytułów tej jesieni.
Zobacz z przyjaciółmi najmodniejszy film sezonu, czyli „Dom Gucci” w reżyserii Ridleya Scotta, filmową biografię słynnej Kaliny Jędrusik „Bo we mnie jest seks” lub najgłośniejszy polski film ostatnich miesięcy „Dziewczyny z Dubaju”. Spędź rodzinny czas w kinie i idźcie razem na „Clifford. Wielki czerwony pies”.
Odwiedź lokalny oddział Banku BNP Paribas i otrzymaj Voucher VIP na bilet lub na bezpłatny popcorn (liczba Voucherów ograniczona).
Zaproś przyjaciół na seans filmowy i przeżyj niezapomnianą przygodę.
Więcej szczegółów w lokalnych oddziałach Banku BNP Paribas oraz na idedokina.pl/trasa_kina
Harmonogram:
?12 grudnia – Jawor
Repertuar BNP Paribas Idę do kina:
„Dom Gucci” – Zachwycająca Lady Gaga znów na dużym ekranie, tym razem w szokującej historii rodzinnego imperium stojącego za włoskim domem mody Gucci. W filmie wystąpili również Adam Driver, Salma Hayek, Jared Leto i Al Pacino.
„Bo we mnie jest seks” – Maria Dębska w roli niekwestionowanej gwiazdy czasów PRL – Kaliny Jędrusik. U jej boku na dużym ekranie m.in.: Krzysztof Zalewski.
„Dziewczyny z Dubaju®” – Jakie tajemnice kryje opływający w luksusy świat? Zobacz opartą na faktach historię w reżyserii utalentowanej Marii Sadowskiej.
„Clifford. Wielki czerwony pies” – opowieść o miłości, przyjaźni i akceptacji. Idealna propozycja dla całych rodzin.
„Nędzarz i Madame” – Niezwykła historia św. Brata Alberta na dużym ekranie.
W trosce o widzów podczas naszych seansów wprowadziliśmy szereg zasad i udogodnień, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa. Szczegóły na idedokina.pl/bezpieczeństwo
Bądźmy bezpieczni i cieszmy się wspólnie z magii kina w Waszym mieście.