ZAPROSZENIE – Dolnośląskie Forum Gospodarcze – Świdnica 07.10.2019

24.09.2019r.

Szanowni Państwo!

Jako organizatorzy Dolnośląskiego Forum Gospodarczego serdecznie zapraszamy do bezpłatnego uczestnictwa w naszym wydarzeniu, które odbędzie się pod hasłem „Środki unijne dla Twojej firmy”, gość specjalny – dziennikarka Dorota Wellman.

Dolnośląskie Forum Gospodarcze zaplanowane jest na 07 października 2019 (poniedziałek) w Teatrze Miejskim w Świdnicy. Będzie poświęcone przede wszystkim środkom unijnym w kontekście ich wpływu na rozwój infrastruktury regionalnej, poprawę jakości życia mieszkańców, kondycję rynku pracy oraz przedsiębiorstw. Podsumujemy dotychczas otrzymane wsparcie, a także wskażemy perspektywy finansowania oraz możliwości pozyskiwania środków dla sektora mikro, małych i średnich firm.

Będzie to wydarzenie na najwyższym poziomie merytorycznym. W Świdnicy spotkają się podmioty gospodarcze, samorządy i instytucje otoczenia biznesu, aby omówić sytuację sektora mikro, małej i średniej przedsiębiorczości w regionie, a także możliwości rozwoju jego potencjału. Wydarzenie będzie miało charakter otwartego (bezpłatnego) spotkania. Będzie szansą na pozyskanie wartościowych kontaktów ze środowiskiem biznesowym,  a także okazją na dialog przedsiębiorców, instytucji i władz lokalnych.

 

Planowana grupa uczestników to 300 osób, w tym:
– przedsiębiorcy (150 osób w tym 20 z Czech)
– przedstawiciele administracji samorządowej (80 osób)
– przedstawiciele uczelni  oraz instytucji otoczenia biznesu wspierających przedsiębiorczość i innowacyjność (50 osób)
– media (20 osób)

W programie spotkania znajdą się panele informacyjne związane z potencjałem gospodarczym Dolnego Śląska, możliwościami wsparcia dla firmy, warunkami pomocy publicznej, instrumentami zwrotnymi dla sektora MŚP, dialogiem społecznym, rolą regionów w Unii Europejskiej.

Szczegóły, program i rejestracja uczestników: naszbiznes24.pl

Serdecznie zapraszamy!

print