Zajęcia w czasie planowanego strajku nauczycieli.

06.04.2019r.

W związku z planowanym strajkiem pracowników oświaty informujemy, że od 8 kwietnia br. dyrektorzy jaworskich placówek w miarę możliwości zorganizują zajęcia świetlicowe dla dzieci, których rodzice nie będą w stanie zapewnić opieki we własnym zakresie. Prosimy jednak o wyrozumiałość w przypadku, gdy dyrekcja odmówi przyjęcia dziecka na zajęcia. Decyzja ta może być podyktowana wyłącznie troską o bezpieczeństwo, do zapewnienia którego niezbędni są opiekunowie.

Jaworski Ośrodek Kultury informuje, że od 8 kwietnia organizuje w obiekcie ECMEN przy ul. Parkowej 5 zajęcia dla dzieci.

Poniedziałek – od godz. 8.00

„Wiosenne kwiaty” -wykonanie prac plastycznych o tematyce wiosennej.

Spacer po parku w poszukiwaniu wiosennych kwiatów, poznawanie nazw i wyglądu wiosennych kwiatów.

Wtorek – od godz. 8.00

Zabawy ruchowe z elementami współzawodnictwa.

Oglądanie bajek na małym ekranie

Środa – od godz. 8.00

Warsztaty plastyczne – palma wielkanocna.

Zajęcia sportowe „ Sport na wesoło” zabawy z hula-hop, chusta Klanzy.

Czwartek – od godz. 8.00

Śpiewanie piosenek z repertuar dziecięcego – karaoke.

Zabawy słowno-ruchowe.

Piątek – od godz. 8.00

Czytanie i opowiadanie

ECMEN nie zapewnia posiłków.

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza w godz. 8-16 przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjalistów za darmo na Krytą Pływalnie ,,Słowianka” – dzieci poniżej 7 lat wraz z opiekunem wchodzą na ,,kartę przedszkolaka”, uczniowie powyżej 7 lat na legitymacje szkolną. Ponadto od godz. 8.00 w poniedziałek dostępne będzie boisko ,,Orlik” przy ul. W. Korfantego.

Miejska Biblioteka Publiczna przy pl. Seniora 4 zaprasza uczniów do Czytelni, Oddziału Dziecięco-Młodzieżowego lub Działu Muzycznego oraz Filii Nr 1 przy ul. Moniuszki 10 w poniedziałek od godz. 10:00, a od wtorku do piątku od godz. 8.00.

print