[WSSE]: Bezpłatne webinarium: „Jak zorganizować pracę zdalną w dobie COVID 19? Wyzwania i obowiązki pracodawców”

23.11.2020r.

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z HR INSTITUTE, zaprasza państwa na bezpłatne webinarium: „Jak zorganizować pracę zdalną w dobie COVID 19? Wyzwania i obowiązki pracodawców”, które odbędzie się 26 listopada 2020 r. w godz. 10:00 do 12:00.

Zakres merytoryczny:

  1. Praca zdalna vice praca hybrydowa: aspekty prawne.
  2. Zarządzanie zespołem zdalnym. Jak osiągać realne wyniki w wirtualnej rzeczywistości?
  3. Zasady komunikacji wewnętrznej w czasach kryzysu i pracy zdalnej.
  4. Jak wzmocnić zaangażowanie i motywację zdalnych zespołów?
  5. Zasady rekrutacji w świecie on-line.
  6. Zdalny onboarding. Jak zdalnie wdrożyć pracownika ?
  7. Rola programów mentoringowych w zarządzaniu potencjałem zdalnych zespołów.
  8. Skuteczne zarządzanie zmianą: gwarantem efektywnej pracy zdalnej.

LINK DO REJESTRACJI:

https://wsseinvestpark.clickmeeting.com/jak-zorganizowac-prace-zdalna-w-dobie-covid-19-wyzwania-i-obowiazki-pracodawcow/register?_ga=2.93705048.473268858.1604905993-1487396930.1589460888

Prowadzący Agnieszka Musiał-Terlecka,  CEO HR INSTITUTE www.hrinstitute.pl

Absolwentka Zarządzania Zasobami Ludzkim na SGH w Warszawie, posiada certyfikat Certified Assessor for Assessment & Development Centre (CAADC) a także licencję SLG Thomas International Management System. Certyfikowany Coach ACSTH. Certfikowany Coach ACC ICF i trener zmiany. Specjalizuje się w projektowaniu polityki rekrutacyjnej i programów rozwojowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze rozwoju kompetencji i zarządzania zasobami ludzkimi. Posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie skutecznego marketingu rekrutacyjnego i budowania kampanii employer brandingowych. Przeprowadza audyty HR i wdraża narzędzia podnoszące jakość zarządzania zasobami ludzkimi w firmie m.in. modele zarządzania HR, opisy stanowisk, zarządzanie przez kompetencje, oceny okresowe, systemy motywacyjne, wartościowanie stanowisk czy komponowanie ścieżek talentowych. Głosi zasadę „work life balance” i prowadząc własną firmę stara się pogodzić wychowywanie syna z pasjami jej życia: psychologią rozwoju, jogą i nurkowaniem.

print