Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK”, zaprasza na bezpłatne webinarium

15.03.2021r.

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z kancelarią SENDERO Tax & Legal zaprasza na bezpłatne webinarium:

Praca tymczasowa czy usługi obce? O pułapkach tzw. leasingu pracowniczego, które odbędzie się 19 marca 2021 r. od 10:00 do 12:00.

Uczestnicy webinarium dowiedzą się, na co powinni zwracać uwagę przy współpracy z dostawcami usług outsourcingowych. Trzeba pamiętać, że taki dostawca usług to nie agencja zatrudnienia. Ta z kolei oferuje swoim klientom pracowników tymczasowych. Jaka jest różnica między tymi dwoma formami pozyskiwania osób do pracy – bardzo istotna. Proces outsourcingu usług trzeba dobrze zaplanować i zorganizować w zakładzie. Przede wszystkim po to, by status pracowników zewnętrznych nie został zakwestionowany przez organy kontroli. Dodatkową sferą, na którą warto zwrócić uwagę, jest BHP w zakładzie, w którym zadania wykonują pracownicy zatrudniani prze różnych pracodawców.

 Agenda:

1. Wstęp

2. Praca tymczasowa i jej istota

3. Usługi obce

4. Rynek pracy zmienia zasady gry – coś takiego jak leasing pracowniczy nie istnieje

5. Outsourcing usług a umowa o pracę

6. Outsourcing usług a praca tymczasowa

7. Jak współpracować z dostawcą usług?

8. Co jest ważne w umowach z dostawcami usług outsourcingowych

9. BHP a inni pracodawcy na terenie zakładu pracy

10. Podsumowanie.

Spotkanie poprowadzi dla Państwa:

Rafał Kania – Radca Prawny,

jako wspólnik kancelarii SENDERO Tax & Legal – odpowiada za dział, który specjalizuje się w obszarach prawa pracy, ochrony danych osobowych oraz własności intelektualnej. Od blisko 20 lat zajmuje się prawem pracy, wspierając polskich pracodawców, głównie tych o zagranicznej proweniencji. Zanim został współtwórcą Sendero Tax & Legal, swojej wielkiej zawodowej przygody od blisko 14 lat, wiele lat przepracował w największej polskiej kancelarii. W codziennej pracy kieruje się przede wszystkim potrzebami Klientów – ze swoim zespołem poszukuje rozwiązań, które będą dla Klientów użyteczne.

Link do rejestracji: https://wsseinvestpark.clickmeeting.com/praca-tymczasowa-a-uslugi-obce-o-pulapkach-leasingu-pracowniczego/register?_ga=2.177861095.391508544.1615792659-1487396930.1589460888

print