TRENUJ Z WOJSKIEM W FERIE

05.01.2023r.

10. Wrocławski Pułk Dowodzenia zaprasza na jednodniowe szkolenie w zakresie obrony oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach, które odbędzie się we Wrocławiu przy ul. Trzmielowickiej 28 w terminie 18 lutego 2023 r.

Zapisy odbywają się telefonicznie: 261 655 424 lub e-mailowo: 10pdow.rzecznik@ron.mil.pl. Nabór  trwa do godz. 13.00 dnia poprzedzającego szkolenie. Prosimy o przyniesienie ze sobą wypełnionych i podpisanych dokumentów (do pobrania: https://10pdow.wp.mil.pl/pl/articles/6-aktualnosci/trenuj-z-wojskiem-w-ferie/).

Jedynymi warunkami uczestnictwa są: wyłącznie polskie obywatelstwo, wiek od 15 do 65 lat (w przypadku osób nieletnich konieczna jest zgoda rodziców/opiekunów) oraz odpowiedni ubiór (długie lub sportowe buty, długie spodnie, kurtka/bluza, czapka, rękawiczki). Zapewniamy wyżywienie i ubezpieczenie. Liczba uczestników jest ograniczona.

Projekt jest odpowiedzią na społeczne zapotrzebowanie oraz pytania kierowane do MON i jednostek wojskowych dotyczące jednodniowych szkoleń w zakresie obrony oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach. W programie znalazły się zajęcia z: posługiwania się bronią, podstaw survivalu, walki wręcz w bliskim kontakcie, zakładania maski przeciwgazowej, zachowania się podczas alarmu, pomocy medycznej oraz topografii wojskowej. Wszystkie zajęcia – w sposób maksymalnie praktyczny i przystępny – będą prowadzili instruktorzy Wojska Polskiego.

 

print