Planujesz podróż na JAWOR | Święto Chleba i Piernika 2022 w Jaworze pociągiem?

16.08.2022r.
Mamy dobrą wiadomość❗️🚂🚈Na tegoroczne Święto można do nas dotrzeć pociągiem Koleje Dolnośląskie S.A.⤵️📣każdy kto zdecyduje się wybrać do Jawora 👉w dniu 27.08.2022 r. (sobota) lub 👉28.08.2022 r. (niedziela) będzie mógł skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty 🚂POWRÓT GRATIS🚂, uprawniającej do bezpłatnego powrotu Kolejami Dolnośląskimi do miejsca, z którego rozpoczął podróż!
ℹ️ Jak skorzystać z oferty?⤵️:
1️⃣ Kup bilet Kolei Dolnośląskich do Jawora w kasach biletowych Kolei Dolnośląskich lub u konduktora i poinformuj przy tym sprzedawcę, że wybierasz się na 🥖🥨👩‍🎤 „Święto Chleba i Piernika w Jaworze” i chcesz skorzystać z oferty 👍POWRÓT GRATIS 🛑UWAGA! Na bilecie musi być wyraźnie zaznaczona oferta POWRÓT GRATIS, w innym przypadku skorzystanie z oferty nie będzie możliwe.
2️⃣ Odwiedź stoisko Kolei Dolnośląskich podczas ŚCHiP na jaworskim Rynku (w dn. 27.08. lub 28.08.) – tam na bilecie otrzymasz potwierdzenie uczestnictwa w imprezie. 🛑Tylko na tej podstawie konduktor sprawdzający bilet w drodze powrotnej uzna bezpłatny przejazd.
❌🚂Promocja dotyczy połączeń Kolei Dolnośląskich do stacji 👉Jawor👈.
Bilety powrotne obowiązują na tej samej trasie, tego samego dnia i nie są honorowane przez innych przewoźników. 🚈Do zobaczenia w Jaworze❗️👍🥨🥖🍞🎺🎷👩‍🎤🧑‍🎤
print