Miss Polonia pod Patronatem honorowym Burmistrza Miasta Jawora

02.12.2019r.

Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego to najbardziej prestiżowy konkurs piękności na Dolnym Śląsku. To wyjątkowe wydarzenie z 90-letnią tradycją, propagujące piękno, wdzięk i zdrową rywalizację, którego laureatki odnoszą sukcesy podczas międzynarodowych imprez takich jak Miss World i Miss Universe. Konkurs Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego po raz pierwszy w historii był organizowany na tak dużą skalę. Na wydarzenie składa się wiele imprez towarzyszących, takich jak castingi w galeriach handlowych, Gala Finałowa, oraz organizowane po raz pierwszy w historii konkursu: Gala Półfinałowa, zgrupowanie finalistek, Wielki Dolnośląski Bal Charytatywny i wybory Miss Wiedzy.

W tym roku Burmistrz Miasta Jawora zdecydował się na objęcie konkursu Patronatem Honorowym. Głównym celem konkursu jest rozpowszechnienie niezwykle bogatej kultury naszego regionu. Finalistki konkursu aktywnie promują Dolny Śląsk m.in.: biorąc udział w warsztatach kulinarnych oraz angażując się w liczne akcje charytatywne.

Zachęcamy wszystkie mieszkanki naszego miasta w wieku od 18 do 26 lat do wysyłania swoich zgłoszeń na stronie http://misspoloniadolnegoslaska.com.pl/zostan-miss/

 

print