Mateusz Rogalski – Fantazja i odwaga – spotkanie odwołane

26.11.2021r.

Grudzień w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworze rozpoczyna spotkanie z Mateuszem Rogalskim – autorem pierwszej książki fantastycznej opartej na bazie gier RPG . Zapraszamy do sali spotkań przy Wypożyczalni 1 grudnia na godzinę 12:00.

Mateusz Rogalski jest z wykształcenia historykiem, politologiem i pedagogiem. W swoim trzydziestoparoletnim życiu przeczytał już trochę książek, choć wciąż lista książek do przeczytania jest większa niż tych przeczytanych. Zwiedził pieszo, rikszą bądź na motocyklu prawie pół świata, a mimo to drugie pół wciąż kusi i wzywa. Od kilkunastu lat zajmuje się handlem, gdzie zaczynając od sprzedawcy doszedł do stanowiska menedżera regionalnego w międzynarodowej firmie.

Mateusz Rogalski jest też autorem książki „Obrońcy Ahury. Pasowanie” opartej na tradycyjnych sesjach RPG. Książka ta została wydana samodzielnie, a potrzebne do tego środki (ponad piętnaście tysięcy złotych) autor zebrał na platformie crowdfundingowej.
Bazując na własnych doświadczeniach przy wydaniu swojej książki i związanych z tym przemyśleniach stworzył pierwszą w Polsce księgarnię internetową, oferującą wyłącznie książki wydane samodzielnie przez autorów niezależnych – Samowydawcy.pl.
Po za tym… posiada rodzinę, wychowuje dziecko, wykańcza dom (albo dom jego – zdania są podzielona) – a mimo to potrafi wszystko sobie tak poukładać, aby znaleźć czas na pisanie kolejnych książek.

print