[KOMUNIKAT]: Rodzina 500+ w Jaworze

26.03.2020r.

W związku z czasowym zawieszeniem bezpośredniej obsługi mieszkańców w Urzędzie Miejskim w Jaworze oraz niemożliwości realizowania wypłat świadczeń 500+ w kasie tutejszego urzędu, w celu zapewnienia ciągłości wypłat świadczeń wychowawczych w kolejnych miesiącach, prosimy o wskazanie numeru rachunku bankowego.

W tym celu niezbędne będzie spisanie oświadczenia, które należy przekazać do tutejszego urzędu drogą elektroniczną (w formie skanu bądź zdjęcia) za pośrednictwem:
?Skrzynki e-puap: /Jawor/skrytka
? poczty e-mail: um@jawor.pl
? aplikacji messenger na stronie FB – „Rodzina 500+ w Jaworze”

Natomiast dla osób, które nie posiadają dostępu do powyższych usług elektronicznych przed Biurem Obsługi Klienta w Jaworze w godzinach pracy Urzędu Miejskiego została wystawiona skrzynia na korespondencję, do której będzie można wrzucić wypełnione oświadczenie.

Prosimy Państwa o wyrozumiałość.
Zapewniamy jednocześnie, że nieustannie pracujemy nad zminimalizowaniem wszelkich niedogodności zaistniałej sytuacji, związanej w wprowadzeniem na terenie naszego kraju stanu epidemicznego.

W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach pracy urzędu pod nr ☎️ tel. 76/ 870 20 21 wew. 500 i 501.

Wzór oświadczenia dostępny jest na stronie ? www.jawor.pl w zakładce Dla Mieszkańca ➡️ „Program Rodzina 500+”

DO POBRANIA

[PDF]: https://jawor.pl/wp-content/uploads/2020/03/zmiana-formy-płatności-SW.pdf

[WORD]: https://jawor.pl/wp-content/uploads/2020/03/zmiana-formy-płatności-SW.docx
print