[KOMUNIKAT] Komputery dla dzieci z rodzin PGR – PRZEKAZANIE SPRZĘTU💻💻💻

01.09.2022r.

📢Już jutro, 🟥 tj. 2 września 2022 r. (piątek) w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa w Jaworze (ul. Parkowa 5) ⏰w godz. od 10.00 do 17.00, rozpocznie się 👉przekazywanie sprzętu komputerowego, wraz z podpisaniem stosownych umów i protokołów👈osobom zakwalifikowanym w ramach programu pn.: „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”💻👍

💲Na realizację tego zadania Gmina Jawor skutecznie pozyskała 544 tys. zł, dzięki którym udało się sfinansować kupno 💻170 sztuk laptopów dla jaworzan.

👌Zakupiony sprzęt to fabrycznie nowe komputery przenośne, posiadające system operacyjny Windows 11.👨‍💻

☎📲Wcześniej urzędnicy skontaktują się z każdą z zakwalifikowanych osób, w celu ustalenia konkretnej godziny odbioru.

⚠Mieszkańcy, którzy w dn. 02.09.2022 r. nie będą mogli dokonać odbioru, zostaną zaproszeni po odbiór sprzętu w późniejszym terminie.

📝Laptopy zakupione przez Gminę staną się ostatecznie własnością osoby, do której trafią, dlatego też każda z osób otrzymujących laptop (opiekun prawny w przypadku małoletnich) podpisze z Gminą stosowną umowę. Umowa będzie zawierać między innymi klauzulę o obowiązku właściwego dbania i zabezpieczenia sprzętu w okresie 3 lat od momentu przekazania.

☝️Uprzejmie prosimy również o przygotowanie dowodu osobistego opiekuna prawnego, legitymacji szkolnych dzieci oraz aktów urodzenia (do wglądu).

Do zobaczenia!🤝

print