Jaworski Dzień Kobiet 2022

18.02.2022r.
Jest w roku taki dzień. Gorący, choć marcowy 😁To Jaworski Dzień Kobiet🌹🥀👩‍🦰👩, który i w tym roku zaskoczy atrakcjami i niespodziankami przygotowanymi specjalnie dla płci pięknej🎉🎸🎺🎶.
Wieczór Panie rozpoczną lampką szampana 🥂🍾 i ciepłym posiłkiem, o który zadba restauracja Dużo dobrego.
🎶Oprawę muzyczną zapewni zespół „Wakacyjni”. To świetni muzycy grający na co dzień na ruchliwych ulicach turystycznych miast. Tym razem hity w ich wykonaniu zabrzmią na jaworskiej scenie, gdzie wspólnie z publicznością wyśpiewają znane i lubiane przeboje.
W programie nie zabraknie występu 🎼🎻wirtuoza elektrycznych skrzypiec Patryka Levickiego, uznawanego za jednego z najlepszych skrzypków klubowych. Jego elektryczne skrzypce niosą niesamowite wibracje i feeling.
Swoje show zaprezentuje żeński zespół taneczny💃💃 „Rewia Nice”- to jedyna taka formacja we Wrocławiu, od lat ciesząca się powodzeniem i uznaniem publiczności na deskach teatralnych, eventach oraz kontraktach zagranicznych.
Czy i tym razem na scenie zobaczymy zespół Bera Band na czele z Burmistrzem Jawora Emilianem Berą, który udowodnił już nie raz, że śpiewać i tańczyć każdy może? Panowie szykują kilka niespodzianek i na pewno zaskoczą kolejnym muzycznym i tanecznym wcieleniem pod okiem trenerów Mirosława Wdowiaka i Adriana Kowalskiego.
📸Żadna z Pań nie wyjdzie bez pamiątkowego zdjęcia, o które zadba FujiFilm z Jawora ze swoją foto-budką.
Impreza zakończy się tańcami na parkiecie, a o muzyczne beaty zadba DJ Paweł Mysy, którego kontakt z publicznością pozwoli wszystkim gościom oddać się tańcu.
Sobotnia gorączka z okazji Dnia Kobiet już 5 marca br. Start o godzinie 18.00 w sali balowej Europejskiego Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa. Bilety w cenie od 120 ( miejsce na kawiarni) do 150 zł( miejsce na sali balowej) do nabycia w kasie JOK. Rezerwacja biletow i więcej informacji pod nr tel 691 837 811
print