Gmina Jawor w „Projekcie Plaża” ⛱???

26.07.2019r.
5 lipca wystartowała nowa edycja „Projektu Plaża”. Osiem wakacyjnych weekendów i osiem najpopularniejszych nadmorskich miejscowości. Ekipa TVN po raz kolejny wyruszyła w podróż po polskim wybrzeżu, zarażając słoneczną energią nie tylko wczasowiczów, ale też widzów przed telewizorami.
− Projekt Plaża, to ogromne miasteczko TVN, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Strefa dolnośląska jest jedną z jego części. Będziemy tworzyć i kreować, będziemy poznawać się i przede wszystkim jak najwięcej opowiadać o Dolnym Śląsku – zachęca Cezary Przybylski, marszałek województwa.
Gmina Jawor wspólnie z Urzędem Marszałkowskim we Wrocławiu również będzie brała udział w tym wydarzeniu. Już w ten weekend 27-28 lipca na plaży w Darłówkowie Zachodnim będzie można skorzystać z naszych atrakcji i animacji. Do wygrania w konkursach będą liczne pamiątki związane z Jaworem, a także vouchery na wstęp do Jaworskich atrakcji. Jeżeli ktoś z Was wybiera się w ten weekend do Darłówkowa zapraszamy na nasze stoisko.
Dodatkowo Ekipa „Projektu Plaża” zaprasza do miasteczka TVN, które będzie tętnić życiem przez cały weekend, oferując moc atrakcji dla odwiedzających w każdym wieku! Z myślą o najmłodszych powstanie strefa „Kids Club”. W jej ramach do dyspozycji dzieci będą plac zabaw oraz animatorzy, którzy przeprowadzą wiele konkursów z upominkami. Również starszym nie zagrozi nuda. Kiedy maluchy skupią się na budowaniu fortec z piasku, nastolatki i dorośli dostaną szansę na spróbowanie swoich sił w wielu wakacyjnych dyscyplinach – pływanie na desce SUP czy skakanie na trampolinie wodnej. Na zwolenników mniej „ekstremalnych” sportów czekać będą zajęcia z zumby. Znajdzie się także coś dla sympatyków spokojniejszej rozrywki – ci swoje miejsce z pewnością znajdą w kąciku czytelniczym. Wieczory z kolei to czas filmomaniaków, którzy będą mogli zrelaksować się na leżaku w strefie kina letniego player.pl.
Ekipa TVN nie rezygnuje także z największej atrakcji „Projektu Plaża”, czyli spotkań ze znanymi i lubianymi. Tym razem w „Strefie Gwiazd” gościć będą aktorzy oraz uczestnicy popularnych seriali i programów grupy TVN Discovery Polska (m.in. „Na Wspólnej”, „Top Model”, „19+” czy „Big Brother”) oraz artyści muzyczni.
print