Festyn charytatywny „Damy Radę” na wakacjach

09.07.2019r.

Czas festynów i eventów rozpoczęty, więc zapraszamy wszystkich lubiących zabawę, śpiew, taniec, trochę sportu i jedzenia oraz co najważniejsze – pomagania innym.

„DAMY RADĘ” na wakacjach – to druga edycja wydarzenia organizowanego przez Stowarzyszenie Damy Radę w którym witają sezon wakacyjny. Zapraszamy do wspólnej zabawy, mamy nadzieję że każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ Festyn będzie obfitował w wiele atrakcji.

Jaworskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji przedstawi swoje wspaniałe maszyny, będzie można popatrzeć, usiąść oraz zrobić zdjęcie w jednym z klasyków motoryzacji.

Dla amatorów łucznictwa Jaworski Klub Strzelecki Ur stworzy możliwość spróbowania swoich sił i umiejętności strzeleckich.

Jaworscy Policjanci będą znakować rowery.

Klub Sportowy „Olimpia” w Jaworze będzie czuwał i dopingował podczas turnieju siatkowej piłki plażowej.

O muzyczną oprawę zadba trio „Piękni Wiecznie Młodzi” ze Stowarzyszenia „DAMY RADĘ”.

Dla najmłodszych zabawy, konkursy i animacje zorganizuje i przeprowadzi Grupa Teatralna Wernisaż działająca przy Spółdzielczy Klub Piast.

Dodatkowo pojawią się cegiełki z losami, licytacje, ciasto domowe, kiełbasa na gorąco czy pierogi. Z pozostałych atrakcji będzie też malowanie buziek, warkoczyki, baloniki, dmuchańce, wata cukrowa ,popcorn, wyścig kajaków.

Atrakcji zatem co niemiara, warto więc przyjść tego dnia tj.13.07.2019 od godziny 14.30 na Ośrodek Wypoczynkowy „Jawornik” i pobawić się z nami. Cały dochód z wydarzenia przekazany zostanie na rzecz 21 podopiecznych Stowarzyszenia Charytatywnego Damy Radę.

Wspólnie z Jaworskim Stowarzyszeniem zapraszamy na festyn charytatywny.

ZAPRASZAMY 🙂

print