[akcja]: Nakręceni na serce

26.02.2020r.

Pierwsze metalowe serce  stanęło na płycie jaworskiego Rynku. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że w Jaworze nie brakuje osób dobrej woli, które już pierwszego dnia były przygotowane do podzielenia  się nakrętkami. Jest to nie tylko proekologiczne przedsięwzięcie, ale przede wszystkim mające na celu pomoc najbardziej potrzebującym jaworzanom.

Nie zabrakło także dzieci z jaworskich szkół i przedszkoli oraz Jaworskiego Stowarzyszenia Charytatywnego DAMY RADĘ, którzy jako pierwsi wrzucili plastikowe nakrętki do wnętrza ogromnego serca.

Burmistrz Emilian Bera wraz z Wiceburmistrz Eweliną Szynkler, Joanną Piotrowicz – Dębicką, dyrektor Jaworskiego Ośrodka Kultury, Radną Rady Miejskiej Jadwigą Wojdą-Elbrah oraz Tomaszem Panasiukiem, Prezesem Zarządu spółki Ciepło-Jawor, również dołożyli swoje nakrętki, zachęcając tym samym do wzięcia udziału w tej szlachetnej akcji.

Tak jak dzisiaj wypełniajmy serce po sam brzegi i pomóżmy tym, którzy tego najbardziej potrzebują. Nie bądźmy obojętni na los innych.

Zakręćmy się na punkcie pomagania !

print