Badanie stanu świadomości mieszkańców na temat znaczenia zielonej i niebieskiej infrastruktury w łagodzeniu zmian klimatu

29.04.2022r.

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w badaniu stanu świadomości mieszkańców na temat znaczenia zielonej i niebieskiej infrastruktury w łagodzeniu zmian klimatu oraz ich gotowości do podejmowania tych działań na terenie własnych posesji i miejsc publicznych w gminie. Projekt realizowany jest w ramach projektu: ,,WIKT – wsparcie działań na rzecz ochrony klimatu w regionie transgranicznym” dofinansowanego z Programu Współpracy INTERREG Polska-Saksonia 2014-2020.

Badania ankietowe realizowane są na terenie obszaru transgranicznego tj. na terenie powiatu Bolesławieckiego, Jaworskiego, Karkonoski, Lubańskiego, Lwóweckiego, Kamiennogórskiego, Zgorzeleckiego, Złotoryjskiego, Żarskiego przez firmę Grupa BST Sp. z o. o. z Katowic na zlecenie Fundacji Ekologicznej „Zielona Akcja” z siedzibą w Legnicy.

Informujemy, iż badanie jest w pełni anonimowe, a jego wyniki zostaną wykorzystane wyłącznie w celach niekomercyjnych związanych z realizacją projektu. Uprzejmie prosimy o poświęcenie nam swojej uwagi oraz cennego czasu. Poznanie Państwa opinii jest dla nas bardzo ważne.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt:
Ze strony Fundacji Ekologicznej „Zielona Akcja”:
Irena Krukowska-Szopa, tel.: 76 862 94 30, e-mail: krukowska@zielonaakcja.pl

Ze strony Grupy BST:
Wojciech Szymala, tel. 32 722 84 54, e-mail: w.szymala@grupabst.pl

print