Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze aktualności

Powiększ zdjęcie
17 stycznia 2018

[foto]: Trwa remont jaworskiego dworca kolejowego

Dziś odbyła się kolejna rada budowy z udziałem przedstawicieli PKP S.A. oraz wykonawcy remontu dworca - firmy SKB S.A. Podczas narady przedstawiono sprawy organizacyjne i koordynacyjne związane z realizacją przebudowy dworca kolejowego w Jaworze. Wewnątrz obiektu prowadzone są intensywne prace remontowe.

Czytaj więcej o: [foto]: Trwa remont jaworskiego dworca kolejowego
Powiększ zdjęcie
16 stycznia 2018

Referat Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Jaworze przypomina:

W sobotę tj. 20.01.2018 r. na terenie miasta Jawora będą odbierane odpady wielkogabarytowe (meble, wykładziny, okna, zużyte opony z samochodów osobowych, sprzęt RTV i AGD, urządzenia sanitarne itp.). Odpady można wystawiać przy kontenerach na odpady zmieszane z poniżej wymienionych ulic zgodnie z obowiązującym harmonogramem, najpóźniej do godz. 7:00 podanego dnia wywozu, ale nie wcześniej niż 24 godziny przed terminem ich odbioru:

Czytaj więcej o: Referat Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Jaworze przypomina:
Powiększ zdjęcie
16 stycznia 2018

Charytatywny Karnawałowy Kinderbal

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami i opiekunami na Karnawałowy Kinderbal organizowany przez Jaworskie Stowarzyszenie Charytatywne DAMY RADĘ. Zabawa odbędzie się 21 stycznia o godz. 16:00 w ECMEN. Dla wszystkich dzieci wstęp wolny

Czytaj więcej o: Charytatywny Karnawałowy Kinderbal
Powiększ zdjęcie
16 stycznia 2018

Noworoczne spotkanie u kombatantów

W siedzibie Zarządu Miejskiego Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Jaworze odbyło się tradycyjne spotkanie noworoczne. Uczestniczyli w nim, obok członków Koła, również Burmistrz Miasta Jawora Emilian Bera, a także wyjątkowa osoba - Pan Jan Jaśkowiak, honorowy prezes Związku i najstarszy jaworzanin. Spotkanie upłynęło w ciepłej i rodzinnej atmosferze.

Czytaj więcej o: Noworoczne spotkanie u kombatantów
Powiększ zdjęcie
15 stycznia 2018

Rekord WOŚP w Jaworze

71 011,60 zł - tyle 14 stycznia zebrał środków Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jaworze. Jest to blisko 50% więcej niż przed rokiem. Wszystkim wolontariuszom i osobom dobrego serca składamy serdeczne gratulacje. Wolontariuszami byli również Burmistrz Jawora Emilian Bera, Przewodniczący Rady Miejskiej Daniel Iwański, radni Michał Bander, Maciej Pawlinow, Zygmunt Ziółkowski. Słowa podziękowania kierujemy do Michała Czarneckiego - szefa jaworskiego Sztabu WOŚP, harcerzy i wszystkich osób zaangażowanych w organizację 26 finału w Jaworze. DZIĘKUJEMY! ❤

Czytaj więcej o: Rekord WOŚP w Jaworze
Powiększ zdjęcie
15 stycznia 2018

⚠OSTRZEŻENIE POGODOWE Nr 4⚠

Silny wiatr/1
Zawieje/zamiecie śnieżne/1
Czytaj więcej o: ⚠OSTRZEŻENIE POGODOWE Nr 4⚠
Powiększ zdjęcie
15 stycznia 2018

STYPENDIA SPORTOWE 2018

Zapraszamy wszystkich sportowców i trenerów do składania wniosków o przyznanie stypendium sportowego, wniosków o przyznanie nagrody za osiągnięcia sportowe dla zawodnika/trenera oraz wniosków o przyznanie wyróżnienia sportowego za osiągnięcia sportowe w 2017 roku. Przypominamy, że 31 stycznia mija termin składania wniosków. Jednocześnie informujemy, że postępowanie podlega opłacie skarbowej – 10 zł, którą uregulować należy w Kasie Urzędu Miejskiego w Jaworze (Biuro Obsługi Klienta). Wnioski dostępne są w formie papierowej w Wydziale Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia Urzędu Miejskiego w Jaworze lub w formie elektronicznej – w załącznikach.

Czytaj więcej o: STYPENDIA SPORTOWE 2018