Przekaż 1 % swojego podatku jaworskim organizacjom.

04.12.2020r.

Zbliża się koniec roku, dlatego warto pomyśleć o złożeniu zeznania podatkowego, a co za tym idzie o przekazaniu 1 % swojego podatku na Organizacje Pożytku Publicznego. Tylko kilka chwil zajmuje, aby wpisać w odpowiednie rubryki dane wybranej przez siebie OPP, czyli numer KRS oraz kwotę wyliczonego 1 % podatku.

Wykaz organizacji posiadających status OPP działających na terenie naszego miasta oraz osób uprawnionych do otrzymania części podatku jest umieszczony na stronie internetowej www.jawor.pl oraz będzie wywieszony w Urzędzie Skarbowym w Jaworze przy ul. Gagarina 5.

Prosimy o zgłaszanie do Wydziału Promocji i Współpracy Zagranicznej, na adres: promocja@jawor.pl organizacji i osób z terenu naszej Gminy, którzy pozyskują środki z 1 procenta. Jednocześnie prosimy o przesłanie informacji o aktualnych numerach KRS i danych do otrzymania 1% podatku. Pamiętajmy, że nic nas to nie kosztuje, a dla potrzebujących znaczy bardzo dużo.

W tym roku jaworzanie przeznaczyli ok. 850 tysięcy na Organizacje Pożytku Publicznego, działające na terenie całej Polski, natomiast 150 tysięcy złotych z tej kwoty zostało przekazane na jaworskie organizacje.

Pokażmy, że stać nas na więcej i w tym roku oddajmy jeszcze większą część naszego podatku na jaworskie Organizacje Pożytku Publicznego.