Aktualności

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Niepodległa w obiektywie”

07.12.2018
Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaworze jest organizatorem Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego „Niepodległa w obiektywie”. Celem konkursu jest zachęcanie uczniów do utrwalania w fotografii piękna polskich krajobrazów oraz rozwijanie zainteresowań fotografią. Na konkurs wpłynęły 42 fotografie zrobione przez uczniów z jaworskich szkół podstawowych. Serdecznie zapraszamy na wystawę prac konkursowych, która jest zorganizowana w Szkole Podstawowej nr 1 w Jaworze.  

[ECMEN]: Podziękowania dla wolontariuszy

06.12.2018
5 grudnia, w ramach Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, zorganizowano IV Jaworską Galę Wolontariatu. Podczas uroczystości miałem okazję podziękować wolontariuszom poświęcającym swój czas bezinteresownie pomagając potrzebującym i zaangażowanym przy organizacji miejskich wydarzeń kulturalnych i sportowych.

[14-16.12]: IV Jaworski Jarmark Bożonarodzeniowy

05.12.2018
😁🎄⛄❄️ Burmistrz Miasta Jawora Emilian Bera zaprasza na IV Jaworski Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się już 14–16 grudnia 2018 r. na jaworskim Rynku! 😁🎄⛄❄️

Jaworski Urząd Miejski będzie otwarty w sobotę 8 grudnia

05.12.2018
W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia zmieni się organizacja pracy w Urzędzie Miejskim. Będzie on czynny w sobotę 8 grudnia, a zamknięty w poniedziałek 24 grudnia, w wigilię Bożego Narodzenia.

[legnica.fm]: Serce z monet powstanie na jaworskim Rynku

04.12.2018
W niedzielę ( 9 grudnia) na Rynku już po raz piąty odbędzie się akcja charytatywna na rzecz podopiecznych Jaworskiego Stowarzyszenia Charytatywnego „Damy Radę”. Dołóż monetę do serca dla chorych dzieci i zrób im mikołajkowy prezent. Start od godz. 12.00. więcej na legnica.fm >>>